Světlé tečky

Anonymní
19.5.18 05:59

Světlé tečky

Ahoj, asi je to normalni, ale chci se zeptat. Posledni dobou (mozna vzdycky, jen ted to vidan casteji, jak se na to soustredim) vidim treba 1× denne na bile plose (treba na strope) bilou tecku resp. vidim treba i periferne na ty zdi na sekundu tecku, co je jeste belejsi nebo stribrna..ocni i neurologie ne z tohohle duvodu nedavno a vse ok.mate to taky?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3743
19.5.18 06:02

Je to normální. Nejen když je vidíš vteřinu, ale i déle. Dělá mi to od dětství, jsou dny, kdy je vidím často a dlouho. Pokud mne to rozčiluje, nedívám se na světlé plochy ;-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.18 06:04

Dekuju.ja vidam odmala po slunicku chvilku treba ty floaters..ty jezdici malicky jakoby tecky..to ma i manzel..ale tyhle jsou zarivy jakoby (ne zadny blesky ale barvou)..tak dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
5137
19.5.18 07:32

Hele na sekundu to je v pohode. Ja zacala panikarit, kdyz jsem videla jakoby zizalky 8o. pry nejaky zakalky sklivce a nejde se toho zbavit. Kdyz se soustredim a koukam na nebe nebo bilou plochu, tak to vidim jinak ne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.18 07:43

Jooo..sklivcovy zakalky ma fura lidi…ja taky po pohledu do toho slunicka nebo ma snehu..casto vypadaji jako zizalky, jojo

• Citovat
  • Nahlásit
5137
19.5.18 07:44

Tak ted uz se tomu smeju, ale poprve jsem si myslela, ze mi budou tahat z oka cervy :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.18 16:39

:mrgreen: plne chapu!

• Citovat
  • Nahlásit
P.
2248
24.5.18 07:20

Vidam obcas cerny tecky…pri pohledu na bilou plochu…na vterinu…myslim, ze je tam moucha, ale prd :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama