Svrab - léčba sírovou mastí

Anonymní
8.9.20 12:27

Svrab - léčba sírovou mastí

Pěkný den všem.
Poradil by prosím někdo, jak postupovat v léčbě sírovou mastí proti svrabu? Jak často mazat, jak dlouho a co je vše zapotřebí udělat, aby se toho člověk úplně zbavil. Dneska mi přišla sírová mast. Doposud jsem se večer vždy naložila do žhavé vody asi na 15 minut a poté se namazala tělovým mlékem zředěným s tea tree olejem (2× denně). Zmizí ty pupínky z těla úplně? Mám z toho obavy. Díky a mějte se. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
14377
8.9.20 12:39

Ale tobě nejde o pupínky, ale o vyhubení zákožky svrabové, toho parazita, co případný svrab způsobuje.

Přestaň vymejšlet blbosti, jdi k lékaři, nech si napsat účinnou látku a potvrdit že to skutečně je svrab. Posléze vyvař ovleční, ručníky a vydezifikuj prádlo a matrace.

Je naprosto zbytečné se vyhýbat lékaři z důvodů studu, pokud to je skutečně svrab co tě trápí, tak patláním na sebe sírovou mastí jedině zvyšuješ riziko, že ten svrab od tebe někdo chytne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16187
8.9.20 12:47

@Ou sírovou mastí od lékaře se svrab léčí už velmi velmi dlouho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9368
8.9.20 13:05
@stinga píše:
@Ou sírovou mastí od lékaře se svrab léčí už velmi velmi dlouho

Jo, ale masti na lékařskej predpis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19104
8.9.20 13:11

Tu mast ti predepise lekar. Ja se nesmela myt asi 3 dny (ale to uz je let). Hlavne na to pouzivej jedno starsi obleceni (pyzamo), protoze zaprve nechava fleky a zadruhe to ukrutne nacichne a nejde ten puch vyprat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16187
8.9.20 13:15
@Tarinka píše:
Jo, ale masti na lékařskej predpis

jo, tak jsem to myslela, že je mast na lékařský předpis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
459
8.9.20 17:13

Přečti si znovu původní diskusi :roll:. Léčba sirnou mastí je mnohem větší práce a otrava než ten infektoscab. Taky vem v potaz, že šíření nebo zvyšování nebezpečí šíření infekční nemoci je trestný čin. A znova, pupínky můžeš mít klidně i půl roku po té, co je svrab mrtvý. Jen tak pro zajímavost, co by ti udělalo zajít si na kožní pro adekvátní léčbu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama