Koupání miminka - Swimtrainer nebo Babyring?

3686
10.6.13 14:35

Swimtrainer nebo babyring?

Ahoj maminky! Poprosím o zkušenosti s obojím. Chystáme se v červenci na dovču k moři (není předmětem dotazu :P ) a vůbec do bazénu (jestli se dočkáme léta :cert: ) Pořád váhám. Teda spíš se přikláním ke swimtraineru, ale ráda bych osobní zkušenost ostatních a hlavně pocity dětí. Jednalo by se o chvilkové pokoupání s dozorem. Nebo snad kruh s křížem uprostřed? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4837
10.6.13 14:46

Nemám zkušenost s babyringem, ale mám kruh s tím otvorem na nožky a pak swimtrainer… Kruh vede…Swimtrainer jsem teda koupila loni po sezoně a přes zimu to zkusila jen jednou, ale nechtěl si ho nechat nasadit, pak s tím bojoval… Ale pro takové malé miminko bych vzala spíš fakt ten kruh s otvorem na nožky… I když ten babyring je dost chválený :nevim: uvidíš co napíšou ostatní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
700
10.6.13 15:13

Máme swimtrainer, je dobrý.
Ale stejně bych si ho už po druhé nekoupila. Malá byla poprvé u moře v devíti měsících. Šplouchali jsme se ve vodě s ní, potápěli se s ní, blbli na malém nafukovacím člunu. Hodně si užívala, když se sama batolila v písku na okraji moře (schválně jsme kvůli ní chodili na písčité pláže).
Prostě mám pocit, že si naše malá více užije vodu bez různých kruhů a rukávků. A objevila, že nejlepší plavání je na aqua-nudli :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
adam755
10.6.13 15:28

Ten babyring, to je hrůza už od pohledu.

• Citovat
  • Nahlásit
11132
10.6.13 15:53
@adam755 píše:
Ten babyring, to je hrůza už od pohledu.

jo, taky mi to nedela dobre se na to divat. asi to je funkcni, ale prijde mi to divne :lol:

taky jsem uvazovala, jestli prckovi neco koupit (10m), ale asi na to kaslu a proste ho vemu do more na ruce a jinak bude sedet ve svem pidi bazenku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
10.6.13 15:57

No mně ten babyring přijde od pohledu právě taky strašnej, ale zatím co jsem našla, tak jen samou chválu od maminek, tak nevím. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6571
10.6.13 16:03

Holky máme ten kruh kolem krčku baby ring…je úžasnej! Malá ho miluje…teď je ale starší (9M) a chce pozorovat, tak jsme si půjčili ten s křížem uprostřed http://www.babyhit.cz/…-pro-miminka a měl už větší úspěch, protože má rozhled :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6791
10.6.13 16:07

Taky máme Babyring a malej je šťastnej jako blecha. Líbí se mu to a mně taky, protože mu můžu v klidu umýt vlasy, prostě mám volný ruce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4837
10.6.13 18:38

Bez kruhu už bych k moři nejela…my jsme neměli a bylo mi to hrozně líto a nikde nebyl za rozumnou cenu :-( Pro malinké mimčo bych ale fakt vzala ten klasický kruh z dírkama pro nohy. Malého jsme si pak ve vodě posílali a hrozně se mu to líbilo :-) Měl takovou svoji loď… Jen na rukách se docela bál…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5502
10.6.13 20:45

Máme swimtrainer a jsme spokojení, malá taky, loni před druhýma narozeninama už chtěla ve vodě být i dost jen na chování, ale u moře jsme nebyli…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
23.6.13 01:04

Ahojky, mam doma prcka 4,5mesice, vodu miluje a chtela jsem mu dat moznost volneho pohybu, coz v profilovane vanicce nejde. Take jsem resila Swin trainer, nebo baby ring a vyhral baby ring. Swim trainer - prijde mi, ze tak male dite je z poloviny nad vodou a ruckama stejne nedosahne, kontakt s voudou nula nula prd. Byby ring kolem krku je na prvni pohled drasticky, ale musim potvrdit, ze Dany je z neho nadseny :D pravda napoprve se do nej zakousnul a vubec nedovolil ho dat pod bradu, ale to je tim, ze ted kouse vse v dosahu :) Ale napodruhe to dopadlo podstatne lepe, ve vode byl ze zacatku v klubicku a asi po 3minutach se zacal uvolnovat a lehce hybat, ted mame za sebou asi 4 plavani a je to super, uz si sam kope nozkama a dokonce se chce tocit na brisko, ale to zatim neslo, protoze jsem davala malo vody, aby pro jistotu dosednul na dno, tak ho zatim drzime na zadech a moc ho to bavi! Priste dam plnou vanu :) Ale asi bych baby ring nebrala nikam, kde jsou vlny (on je take doporuceny jen do bazenu s max. hloubkou 1m), k mori by dle meho nazoru spis vyhovel ten swim trainer. Doufam, ze me zkusenosti pomohou rozhodnout a bude se mimcum libit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
5.6.17 11:41

Ohledne baby ringu - zeptejte se jakéhokoliv fyzioterapeura, co si o tom mysli :zed: já bych to svému dítěti nikdy na krk nenasadila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat