Syn ma 7 mesicu teplotu

181
7.4.17 17:11

Syn ma 7 mesicu v kuse teplotu

Ahoj jdu pro radu nebo se spis zeptat jestli to ma nekdo podobne.
Syn ma v červnu dva roky a uz od 1.10.2016 ma teplotu kolem 38,stupnu. Kdyz si lehne a usne tak ma jen 35,st. Uz mame zasebou nekolik hospitalizci v ruznych nemocnicich. Nic moc nezjistili. Jen ze ma nejaky utvar na ruce ale ze scinti zjistili ze rakovina to neni. To bylo pred vanoci. Nakonec to uzavreli ze ma poruchu termoregulace a casem to zmizi. No je duben teplotu ma stale hrozne se poti a to chodi lehce oblikanej hodne moc pije. Bojim se leta. Ctvrt roku jen lezel bylo videt ze mu to dela problem ale od vanoc si zas hraje vyviji se dobre přibira ji hezky bez problemu. Nemate nekdo podobnou zkusenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7.4.17 17:45

Nevim od kud jste, zkusze si udelat vylet do Prahy do Motola. Treba zjisti to same nebo neco uplne jineho. A z ruky mu to nevyndali? Treba ten utvar zrovna zpusobuje ty teploty, jelikoz telo s tim bojuje- ale to uz snad doktory napadlo…? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17709
7.4.17 17:49

A crp má o. k.?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1087
7.4.17 17:52

Muj muz byl v detstvi to samy, tenkrar to uzavreli s tim, ze jeho normal teplota je 38. Ted uz ma teplotu normalni, spis miva tak 35,5. Ale co za tim bylo, nezjistil nikdy nikdo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
7.4.17 18:52

Crp a krevni testy ok neco malo z krve zjistili proto ta scintigrafie, utvar je na pazni kosti prvne mysleli ze ji ma zlomenou ale nema. hodne se mu oslabila imunita je porad na hromadce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3040
7.4.17 19:19

@baracon …ahoj jsem ráda že jsem našla Tvuj příspěvek…protože muj syn má už 14 dnu 38.5 někdy to jako klesne ale pak se to zase vrátí… nurofenem to srazit jde ale přece mu to nebudu srážet donekonečna když to nikam nevede… CRP má 8 takže to je asi OK.. no a jeste teda já jsem ho poslední rok vubec neměřila protože on odmítal teploměr. nyní jsem zakoupila ten laserový na čelo a vlastně od te doby co ho mám furt má tuhle 38 c teplotu…tak si říkám že třeba ji mohl mít taky celý rok ani jsem o tom nevěděla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17709
7.4.17 19:24

@axelina a jiným teploměrem má taky tolik?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1885
7.4.17 19:40

Chudák, to nezávidím :/ V létě mu vážně nebude nejlíp, jestlis e to do té doby „nepodchytí“ nevyřeší.. Přeji hodně zdraví a pevné nervy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
7.4.17 19:48
@axelina píše:
@baracon …ahoj jsem ráda že jsem našla Tvuj příspěvek…protože muj syn má už 14 dnu 38.5 někdy to jako klesne ale pak se to zase vrátí… nurofenem to srazit jde ale přece mu to nebudu srážet donekonečna když to nikam nevede… CRP má 8 takže to je asi OK.. no a jeste teda já jsem ho poslední rok vubec neměřila protože on odmítal teploměr. nyní jsem zakoupila ten laserový na čelo a vlastně od te doby co ho mám furt má tuhle 38 c teplotu…tak si říkám že třeba ji mohl mít taky celý rok ani jsem o tom nevěděla…

ahoj urcite vyzkousejte teplomer jiny nez na celo v Brnensky nemocnici me rikali ze to meri jak chce. Zkuste treba do zadecku a nebo nejakou rychlobezku. 14 Dni je dlouha doba kolik je synovi? je mu neco? unava slabost atd?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3040
7.4.17 21:45

@baracon synovi jsou 4.5 roku a ten teploměř je OK…taky stál skoro 2 tis! koupila jsem ho právě proto že ty ostatní měřily tak nejak plus minus pul stupně…tenhle měří přesně… - vyzkoušene na mě na přítelovi atd… syn má kašel a rýmu ale CRP v cajku a náladu má dobrou… no počkám jeste do pondělí a pak zajdu za mudr…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3040
7.4.17 21:47

@ka2ka ano, teploměr je v pořádku…právě se mi to nezdálo tak jsem si myslela že mame rozbity teploměr a tak jsem investovala do laseroveho za 2tis kč :-/ který měří přesne na 0.1… je to fajn věc mimochodem…nemužu strkat 4letákovi neco do zadku furt :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17709
7.4.17 21:53

@axelina no takhle velký dítě už se snad měří v podpaží ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3040
7.4.17 21:59

@ka2ka ..no když vydrží ty 3 minuty v klidu držet teploměr tak ano…muj syn to nedokáže :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
7.4.17 22:01

@axelina Nepsala jste prvne ze ma 4 roky proto jsem psala do zadecku nebo rychlobezku. Me v nemocnici vyvedli z omylu ze ty celni jsou jen hodne orientacni ale nikomu to neberu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3040
7.4.17 22:48

@baracon…no já vždy měřím 3× za sebou a vždy vyjde vysledek s max odchylkou 0.1 C… takhle mě to aspon naučil muj detský doktor který má ten stejný. říkal 3× změřit a udělat pruměr.. měřím i sebe i přítele takže jsem zatím neobjevila že by udělal větší odchylku než tech 0.1 c proto mu věřím víc…každý jiný mi právě dělal odchylky i pul stupně :think: což bylo určitě tím že syn ho proste nevydrží držet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama