Syn si přeje obřízku

Anonymní
12.10.21 14:35

Syn si přeje obřízku

Ahoj holky / maminky, nedávno mi přišel syn ze školy a trochu mě šokoval dotazem, zda bude mít taky,, obřízku '' Jako ostatní kluci ve třídě, podotýkám že nechodí na žádnou židovskou školu nebo nábožensky jinak založenou, proto mě jeho dotaz trochu zarazil a já nevěděla jak reagovat. Především sem zavítala tady, abych se mohla zeptat jestli je obřízka v česku tak běžná?? Vím že se provádí v Americe, ale to se to stihlo dostat už i k nám? :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21061
12.10.21 14:36

Běž trollit jinam. :zed:

Příspěvek upraven 12.10.21 v 15:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10007
12.10.21 14:42

Že si z něj dělají p*rdel a tvůj syn je takový tydyt, že jim to žere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.21 14:50

@Cenarius Proč by si z něj dělali p*del? a na základě čeho soudíš že je to tydýt? Alespoň se utvrzuji v tom, proč jsem nikdy nepotřebovala k životu žadné podobné weby. Za klávesnicí je každý hrdina, co :poblion:

• Citovat
  • Nahlásit
9696
12.10.21 14:50

Možná tu obřízku má nějakej největší borec ve třídě, tak všichni říkají, že jí mají taky…jinak asi běžný to není, ale nic výjimečného to taky není… :nevim: pokud k tomu nejsou zdravotní důvody, tak je to zbytečný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20589
12.10.21 14:55

Jestli nejsi troll, no tak si se synem sedni a prober všechna pro a proti, vysvětli rizika a přínosy a ať se rozhodne, jak sám chce :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.21 15:05

@unuděná A proč bych měla být troll? Já se chtěla zeptat hlavně na to, zda je to u nás opravdu tak běžné, nikdy jsem se o tohle téma nezajímala, nebyl důvod.. Hlavně to taky není úplně levná záležištost…

• Citovat
  • Nahlásit
20589
12.10.21 15:07
@Anonymní píše:
@unuděná A proč bych měla být troll? Já se chtěla zeptat hlavně na to, zda je to u nás opravdu tak běžné, nikdy jsem se o tohle téma nezajímala, nebyl důvod.. Hlavně to taky není úplně levná záležištost…

Tak si o tom nejprve něco nastuduj a pak to s ním prober. Jestli chceš vědět, kolik kluků ze synovi či dcery třídy je obřezaných, tak to teda fakt nemám páru. Nevěděla bych ani kdyby měli mezi nohama fialovýho trpaslíka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
574
12.10.21 15:11

@unuděná zalezi, kolik synovi je, ale i kdyby mu bylo 12, 15 let, asi bych mu to zrovna neumoznila. Sam to podle me ani moc nechce, chce to na zaklade svych spoluzaku, aby nekazil partu. Kdyby chtel novy mobil, no budiz, ale sahat na telo kvuli spoluzakum? Za me rozhodne ne :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2382
12.10.21 15:12

Je hodně obřízek - ale ze zdravotních důvodů, ne z těch náboženských a až budou kluci starší, asi to moc neocení,… popravdě já jako ženská bych taky asi úplně nevěděla co s tim :nevim: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20589
12.10.21 15:15
@Capricorn61 píše:
@unuděná zalezi, kolik synovi je, ale i kdyby mu bylo 12, 15 let, asi bych mu to zrovna neumoznila. Sam to podle me ani moc nechce, chce to na zaklade svych spoluzaku, aby nekazil partu. Kdyby chtel novy mobil, no budiz, ale sahat na telo kvuli spoluzakum? Za me rozhodne ne :think:

Však proto píšu, že s ním musí probrat všechna pro a všechna proti. Pokud nemá žádný zdravotní problém, tak za mě bych ho přesvědčila, ať s tím počká do dospělosti, nebo alespoň na začátek sexuálního života. Malému klukovi by stačilo vysvětlit, co mu vlastně doktor udělá a případně ukázat nějakou fotku a hezky rychle si to rozmyslí :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
574
12.10.21 15:19

@unuděná Hmmm, zajimavy pristup. :think: Asi bych se mela od tebe ucit. V tomto bych nedovedla diskutovat, kdyz jde o telo. Proste bych mu rekla ne, ze si nebude sahat na telo kvuli nejakym radoby kamaradum. :nevim:
Ja to pochopila, ze „at se kluk rozhodne sam“, ze by to bylo fakt ciste na nem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.21 15:20

Nastudováno něco málo mám.. Nikde jsem se ale nedozvěděla zda je to u nás normální nebo ne. Jen ze zdravotních důvodů.. V tom případě to má tolik kluků s tím problém? Nebo proč jim to dělají? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
20589
12.10.21 15:26
@Anonymní píše:
Nastudováno něco málo mám.. Nikde jsem se ale nedozvěděla zda je to u nás normální nebo ne. Jen ze zdravotních důvodů.. V tom případě to má tolik kluků s tím problém? Nebo proč jim to dělají? :think:

A varianta, že kecají, tě nenapadla? Jeden Pepík řekne „já mám obřízku“ a ostatní se toho chytnou, aby byli stejně cool jako Pepíček i když mnoho z nich ani neví, co to obřízka je :mrgreen: Kolik mu je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
12.10.21 15:30

Tipla bych, ze obřezaných ze zdravotních důvodů budou jednotky procent.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat