Syncare - kosmetika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Stazina1
Kecalka 386 příspěvků 16.11.12 11:26
Syncare - kosmetika

Ahoj dievčatá.
Používate niektorá túto kozmetiku? Príšerne sa mi zmenila plet, je vysušená, citlivá na každú zmenu. Chcela by som ju vyskúšať ale neviem, či sa mi oplatí investovat do nej. Akosi si neviem nájst ten správny krém :) Ďakujem

Reklama

Reakce:

Koty
Závislačka 3776 příspěvků 16.11.12 12:52

Ahoj, moje kosmetička ji na mě používá už roky a jsem spokojená. Pleť mám po ošetření vláčnou a hebkou. Nikdy jsem neměla jakoukoliv špatnou reakci pleti po použití této kosmetiky. Na doma teda používám gelový fluid od Chanelu a ten si teprv nemůžu vynachválit :palec:

Emi.kk
Ukecaná baba ;) 2211 příspěvků 16.11.12 13:50

Ahoj, používám už přes rok a měnit nebudu. Používá a doporučila mi ji kosmetička. Já mám naopak aknozní a hodně mastnou pleť a tato kosmetika mi hodně pomohla. Kupuju od mediderm, mrkni na jejich stránky, jsou tam přípravky rozdělené podle typu pleti i on-line poradna lékaře, kdyby sis nevěděla s výběrem rady ;) Ceny se mi zdají přijatelné, v porovnání s jinými značkami, které mi vůbec nepomohly.

Stazina1
Kecalka 386 příspěvků 16.11.12 14:41

Ved práve, už som vyskušala rozne značky a tie ceny a peniaze, ktoré som za ne vyhodila :( skusim objednat nejaké vzorečky, to je super, že ich maju a uvidím, zatial ďakujem

Alena08
Kecalka 139 příspěvků 19.12.16 12:35
SynCare a silikony

Holky taky váhám, že si objednám kosmetiku od syncare, ale trochu mě odrazuje množství silikonu v prípravcích.. Co vy na to myslíte? neřešíte to, hlavně, že krém funguje?

Martaskovi
Povídálka 17 příspěvků 19.12.16 13:54

Ahoj, máme atopický ekzém a jsem s touto kosmetikou moc spokojená. Vím o ní od ségry. Ceny vs. množství jsou přijatelné a prodávají i vzorečky;-)

Alena08
Kecalka 139 příspěvků 20.12.16 09:07

@Martaskovi a ty silikony v tom neřešíš?

Martaskovi
Povídálka 17 příspěvků 20.12.16 12:00

Ne, pokud mi ta kosmetika dělá dobře na pleť, tak ne…vyzkoušela jsem stovky mastiček z lékáren extra přírodní a další blbosti a nebyly vubec tak dobré. Samozřejmě nemám kosmetiku jen ze Syncaru, třeba i od Adermy, aby to nevypadalo jak reklama :D :D

Káťa19
Kelišová 6070 příspěvků 37 inzerátů 19.06.17 14:46
Syncare na opalovani

Ahoj, uvazuji o koupi tohohle spreje pro deti, nemate nekdo zkusenost?
 https://pripravky-na-opalovani.heureka.cz/…specifikace/#…

Káťa19
Kelišová 6070 příspěvků 37 inzerátů 16.04.18 14:58
Spokojenost se Syncare?

Ahoj, obnovuji, chci vyzkouset pletovou kosmetiku na akné, zajimaji me zkusenosti :think:

MeganB
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 16.04.18 15:06

Já jsem byla spokojená :palec:

terrka83
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 17.04.18 06:43

Já používám už více než rok a jsem s ní spokojená

Káťa19
Kelišová 6070 příspěvků 37 inzerátů 17.04.18 09:05

Tak to je super a mate holky akne? :think: me jde hlavne o to, jestli to pomize zmirnit

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Jágr fotí vnady Kopřivové u moře: Setkal se s Vítem a dostal varování od Novotného

Modelka Veronika Kopřivová (27) odjela na pár dní do Barcelony, kde si užívá... číst dále >

Andor Šándor: Erdogana nebrat, víc takových Kurzů, Macron ať zpytuje svědomí

Bývalý šéf Vojenské zpravodajské služby a generál v záloze Andor Šándor... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama