4 měsíce bez MS v 17ti letech

Anonymní
27.5.18 20:31

Tak teď nevím..

4 měsíce jsem neměla MS a najednou dneska večer jsem objevila krev.. jak je to možný, ze se objevila teď a ne predtim? Je mi 17..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3154
27.5.18 20:41

Čekala jsi, že už to nikdy nedostaneš? Pokud jsi předtím menstruaci měla pravidelnou, melas být už tak před měsícem až dvěma na gynde na prohlídce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60546
27.5.18 20:42
@Anonymní píše:
4 měsíce jsem neměla MS a najednou dneska večer jsem objevila krev.. jak je to možný, ze se objevila teď a ne predtim? Je mi 17..

dojdi si kd rd.. co by bylo nemožný? pokud nejsi těhotná, máš mít ms v tomhle věku pravidelně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
688
27.5.18 20:49

Divím se, že ti přijde divné to, že přišla po 4 měsících a ne to, že nepřišla po měsíci, po dvou, třech… Měla jsi být dávno u lékaře, tam by ti řekli, co se s tebou děje. Tady může každý jenom hádat. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1159
27.5.18 20:59

Mě MS nechodí nikdy pravidelně pokud neberu HA… Teď po porodu čekám kdy dorazí ale asi nikdy jak se znám :lol: ale zajdi k dr pokud předtím byla pravidelná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.18 21:15

Mě v tvém věku taky takhle ms vynechávala, takže mě to vždy nechávalo chladnou, 2-3 měsíce bez, úplná normálka. Než se mi to vymstilo a já ve 20 letech zjistila na preventivní prohlídce, že jsem skoro v polovině těhotenství 8o :lol: chlapeček je díky bohu zdravý, už chodí do školky. Ale šok to byl pořádný. Dojdi si na gyndu, aby na tebe koukli :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
959
27.5.18 21:20

Mazej na gyndu a na nic nečekej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.18 08:55
@Anonymní píše:
Mě v tvém věku taky takhle ms vynechávala, takže mě to vždy nechávalo chladnou, 2-3 měsíce bez, úplná normálka. Než se mi to vymstilo a já ve 20 letech zjistila na preventivní prohlídce, že jsem skoro v polovině těhotenství 8o :lol: chlapeček je díky bohu zdravý, už chodí do školky. Ale šok to byl pořádný. Dojdi si na gyndu, aby na tebe koukli :mavam:

A to Tě nenapadlo si udělat test?

• Citovat
  • Nahlásit
3
28.5.18 15:03

Jenže já sex neměla:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6230
28.5.18 15:08
@svomisa píše:
Jenže já sex neměla:)

Marie, jsi to ty? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.18 16:24
@Anonymní píše:
A to Tě nenapadlo si udělat test?

Ne :lol: Jak říkám, bylo pro mě obvyklé, že jsem několik měsíců po sobě neměla ms, nebyl důvod dělat test. A když jsem jí měla, jednou jsem krvácela jen 3 dny, jindy 15 dní, měla jsem to šíleně rozházené. Navíc to bylo v období maturit, přikládala jsem to stresu, že jsem nejedla, nespala,…a nakonec důvodem bylo miminko :palec: Kdybych nebyla v tak pokročilém stádiu těhotenství, jdu určitě na potrat. Bylo zvláštní vědět hned na prvním utz pohlaví :lol: No, naštěstí to už možné nebylo :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama