Taky by vás to tak vytočilo?

176
25.7.21 18:10

Taky by vás to tak vytočilo?

Tak včera v tuhle dobou jsem byl na koupališti a bylo pod mrakem a bylo otevřené. Sice tu na Moravě ráno pršelo a bylo 19 stupňů a na koupání to nevypadalo, ale kolem té druhé hodiny odpolední se to vybralo a je venku pěkně, tak jsem se sbalil a jel na kole na bazén, jenže dneska tam měli zavřené, zkoušel jsem vrata, bylo zamčené, přitom je tu 27,2 stupňů a svítí slunce. :-(
Byli tam jen volejbalistky, se divím, že se jim chtělo hrát v takovém horku. Výhodné je asi štěrkoviště, to nikdo nezavře, tam, kde chodím. Ale u nás bohužel není, pracuji od domu 62 km. A navíc, mám to tam i zadarmo, tady u nás to stojí na den 50 Kč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
146
25.7.21 18:12
:nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23469
25.7.21 18:13
@Zdeněk IV píše:
Tak včera v tuhle dobou jsem byl na koupališti a bylo pod mrakem a bylo otevřené. Sice tu na Moravě ráno pršelo a bylo 19 stupňů a na koupání to nevypadalo, ale kolem té druhé hodiny odpolední se to vybralo a je venku pěkně, tak jsem se sbalil a jel na kole na bazén, jenže dneska tam měli zavřené, zkoušel jsem vrata, bylo zamčené, přitom je tu 27,2 stupňů a svítí slunce. :-(
Byli tam jen volejbalistky, se divím, že se jim chtělo hrát v takovém horku. Výhodné je asi štěrkoviště, to nikdo nezavře, tam, kde chodím. Ale u nás bohužel není, pracuji od domu 62 km. A navíc, mám to tam i zadarmo, tady u nás to stojí na den 50 Kč.

Pořád dokola trapné diskuse o ničem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
457
25.7.21 18:14

@Zdeněk IV achjo… A já podle nadpisu očekávala nějaký ten pikantní spor v rodině. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
952
25.7.21 18:19

Buď rád tu není ani koupaliště ani sterkoviste jen smradlavy rybník :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32623
25.7.21 18:20
@Elea9 píše:
@Zdeněk IV achjo… A já podle nadpisu očekávala nějaký ten pikantní spor v rodině. :?
že jo, něco pořádného, úderného. Přitom ptákovina.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17197
25.7.21 18:22
@Zdeněk IV píše:

Myslim, ze by sis mel pisemne stezovat zrizovateli zarizeni :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66666
25.7.21 18:26

Nevytočilo. Vybral bych si nějakou volejbalistku s velkýma kozama a pozval jí na ubytovnu na kofolu s tatrankou. Kdyby byla nálada, pustil bych nám Dalibora Jandu Hráli jsme kličkovanou a zkusil jít na věc. Po akci je vždycky koupel lepší. :P :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1938
25.7.21 18:37

Aspoň nebudeš obviňovaný že někoho očumuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3493
25.7.21 18:38

Ne, vzala bych auto a jela jinam ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1058
25.7.21 18:40

Nevytočilo. Byla bych ráda, že jsem ušetřila pade :-D
:lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54584
25.7.21 18:40

Nenaštvalo.
Ale jsem ráda, že je i dneska ve Zlíně teplo. Alespoň si moje děti u našich užívají vody, letní počasí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1938
25.7.21 18:42
@mrav píše:
Nevytočilo. Vybral bych si nějakou volejbalistku s velkýma kozama a pozval jí na ubytovnu na kofolu s tatrankou. Kdyby byla nálada, pustil bych nám Dalibora Jandu Hráli jsme kličkovanou a zkusil jít na věc. Po akci je vždycky koupel lepší. :P :mrgreen:

Neblázni, volejbalistka s velkýma kozama nepůjde za tatranku, to by musel přitlačit, a co by chudákovi zbylo do vejplaty, když si nemůže dovolit dát 50 kč za bazén :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
872
25.7.21 18:47

Další troll :roll:. Admin s tím zase nic neudělá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2131
25.7.21 18:50
@mrav píše:
Nevytočilo. Vybral bych si nějakou volejbalistku s velkýma kozama a pozval jí na ubytovnu na kofolu s tatrankou. Kdyby byla nálada, pustil bych nám Dalibora Jandu Hráli jsme kličkovanou a zkusil jít na věc. Po akci je vždycky koupel lepší. :P :mrgreen:

Teda Mrave to bych od Tebe nečekala, že se až takhle rozjedeš :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat