Lze zavést tampon Ob v aplikátoru Tampax?

Anonymní
18.7.13 23:11

tampax vymenit za ob?

Ahoj nejde mi zavest tampon jinak nez z aplikatorem ale tampax mi nevyhovuje. Myslite ze muzu do toho aplikatoru dat treba ob?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12869
18.7.13 23:14

Jako do aplikátoru na Tampax dát obyč. OB? Já měla jednou tampax s aplikátorem, přehmátla jsem se. A pamatuji si, že to, co bylo uvnitř toho aplikátoru bylo teda jiné než to, jak vypadá tampon, co se zavádí prstama.
A nebo od té doby vyrábějí jiné tampony s aplikátorem a já jsem 100 let za opicema.
I to je možné, už dlouho používám kalíšek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2948
18.7.13 23:19

Kup si OB pro comfort mini. Ja jine treba mit nemuzu. Ty zavadejici Tampax snad ani nejsou tampony.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
18.7.13 23:21

Tak jako teoreticky asi jo, i když si nedokážu představit používat aplikátor opakovaně…Musela by to být správná velikost, to bys holt musela vyzkoušet.
Ale já jsem taky dřív neuměla zavést bez aplikátoru, pak jednou to zkrátka nešlo jinak a nouze naučila Dalibora… :lol: A teď už dělají ty ob superhladký, za mě je tenrkát dělali chlupatý a nepříjemně to drhlo.
A teď jedu v kalíšcích.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.7.13 23:21

Prave ze ty tampax vypadaji hrozne tak jestli vadi tam dat ob? To snad nemuze vadit ne jde jen o tu hladkou aplikaci.

• Nahlásit
  • Citovat
2948
18.7.13 23:23
@Anonymní píše:
Prave ze ty tampax vypadaji hrozne tak jestli vadi tam dat ob? To snad nemuze vadit ne jde jen o tu hladkou aplikaci.

Musis to zkusit. Cemu by to asi melo vadit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.7.13 23:24

Ne opakovane novy aplikator vyndam co tam je a dam ob tak sem o myslela a vel mi sedi.

• Nahlásit
  • Citovat
31603
18.7.13 23:28
@Anonymní píše:
Ne opakovane novy aplikator vyndam co tam je a dam ob tak sem o myslela a vel mi sedi.

no, to teda bude drahá menstruace :mrgreen:
Jinak jsem koukala a našla jsem i jiné tampony s aplikátorem jak tampax
http://www.nejlepsiceny.cz/…katorem.html
Co ti nejde zavést na ob? Jako že se netrefíš nebo ti nejde zatlačit úplně dozadu? Zkoušela jsi ho aplikovat v leže? A třeba i trochu s lubrikantem? Bych se vyprdla na aplikátor a spíš se snažila zavést normální tampon, neboj se do sebe trochu víc sáhnout ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
18.7.13 23:39

Mě napadlo jak ušetřit - použít tu ruličku kovovou co se prodává na výrobu kremrolí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.7.13 23:56

Jde mi jen o zitrek jedeme s detma do baziku nejde mi to az tak daleko. a mam hlavne mirenu takze se i bojim vubec do tamponu jit proto radsi chci ob pac neni tak vatovy jako tampax

• Nahlásit
  • Citovat
4466
19.7.13 00:01
@Kamča.dalmatinka píše:
Mě napadlo jak ušetřit - použít tu ruličku kovovou co se prodává na výrobu kremrolí :lol:
:mrgreen: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
19.7.13 00:32
@Kamča.dalmatinka píše:
Mě napadlo jak ušetřit - použít tu ruličku kovovou co se prodává na výrobu kremrolí :lol:
:zed: :lol: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13498
19.7.13 04:13
@Kamča.dalmatinka píše:
:mrgreen: :mrgreen: Co prispevek, to perla :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2309
19.7.13 06:54

No to přesně dělám já, ještě si je zavařím do fólie přístrojem, který se používá na vakuování potravin, nemůžu si ti vynachválit. Sice je to dražší, ale zavádět pomocí prstů…s tím aplikátorem je to úžasně pohodlné. Jen musíš mít vychytaný velikosti;)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
19.7.13 07:39
@Hanymany píše:
No to přesně dělám já, ještě si je zavařím do fólie přístrojem, který se používá na vakuování potravin, nemůžu si ti vynachválit. Sice je to dražší, ale zavádět pomocí prstů…s tím aplikátorem je to úžasně pohodlné. Jen musíš mít vychytaný velikosti;)))

co si zavaříš, ty tampony? 8o Nebo ruličky na kremrole? (vstávala jsem před 6, tudíž si asi stojím na vedení :oops: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama