Tampony pro dceru

Anonymní
22.6.20 11:00

Tampony pro dceru

Dobrý den, moje dcera (14 let) jede na tábor a má mít menstruaci. Jaké doporučujete tampony pro dceru? Děkuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17076
22.6.20 11:08

A už je nekdy pouzila? Bude mit cas si to netrenovat? Idealne nejmensi velikost, jeste lepe s aplikatorem. Ale pokud je tim nepolibena a chtela by to prvne zkusit az na tom tabore, tak ji to taky vubec nemusi jit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12737
22.6.20 11:10

Koupila bych ty menší, taky je pouzivam, a bez aplikatoru, ten je na nic. A at si to zkusí doma i bez ms.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.6.20 11:10

@Kriss Tina ano ano bude mít čas si to natrénovat.

• Nahlásit
  • Citovat
17076
22.6.20 11:12

@debra.morgan bez ms ho tam nedostane, ma se to zkouset kdyz je ms nejsilnější, bude ji to bolet a pak nepude ven. Aplikator je na nic pro tebe, pro nekoho kdo nevi jak hluboko to zavest, ma strach, potrebuje vyladit ten uhel, je idealni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15357
22.6.20 11:17
@debra.morgan píše:
Koupila bych ty menší, taky je pouzivam, a bez aplikatoru, ten je na nic. A at si to zkusí doma i bez ms.

Naopak, pokud to nikdy nezkoušela, je aplikátor nejlepší volba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5563
22.6.20 11:19

Nejmensi a s aplikatorem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.6.20 11:20
@Janli píše:
Naopak, pokud to nikdy nezkoušela, je aplikátor nejlepší volba.

Od tampax? Tampax Pear copak?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.6.20 11:21
@Anonymní píše:

Tampax Pear Compak? :?

• Nahlásit
  • Citovat
15357
22.6.20 11:22
@Anonymní píše:

S tampaxem mám výborný zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17076
22.6.20 11:33
@Anonymní píše:

Klidně, hele ono každému vyhovuje neco jineho. Ja na tampaxu kdysi taky začínala :lol: pak až se to naučí zavadet, tak si sama zkusí vic značek co ji bude vyhovovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
834
22.6.20 12:00

Zrovna to taky resim. koupila jsem taky Tampax, akorat ty uplne mini jsem nikde nesehnala a to tady mame drogerek až po krk na každém rohu a všude mi řekli, ze úplně mini s aplikátorem jim nedodávaji z žádné firmy 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.6.20 12:05
@petanah píše:
Zrovna to taky resim. koupila jsem taky Tampax, akorat ty uplne mini jsem nikde nesehnala a to tady mame drogerek až po krk na každém rohu a všude mi řekli, ze úplně mini s aplikátorem jim nedodávaji z žádné firmy 8o

A jaké jste nakonec koupila? :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
22.6.20 12:12

Hlavne opatrne na toxicky sok..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.6.20 12:13

tampon pro pannu nevím nevím

Hele, děvčata
já se tamponem celkem slušně a bolestivě ve 14 odpanila, prostě jsem nevěděla, že šňůrka musí dost trčet ven, špatně zavedeno, krve jak z vola.. děsná zkušenost..
možná to některým pannám vyhovuje, ale mně teda vůbec a nevěřím, že pan. blána prostě zůstane (vždy) neporušená, zvláště pokud mladá holka tampony používá běžně..
volila bych to jako absolutní nouzovku JEN na koupání a jinak normálně vložky, holky s vložkama fungují na táborech normálně…
anonym - intimní info - děkuji

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama