Tanec pro 2

Anonymní
4.4.21 20:30

Tanec pro 2

Ahoj, teď je doba takova jaká je, ale dcera by se ráda po covidu ráda vrátila k tanci. 8 let tancovala street dance, ale teď by ráda zkusila nějaký tanec pro páry. Bude jí 15. Hodilo by se nam to v rychnovskem okresu. Nemáte někdo typ na nějaký kroužek nebo tak něco a nebo dokonce zkušenosti? Vim, že to je divné téma na psaní sem, ale nic jsem zatím nenašla. Děkuju moc všem co sem ne o napíšu. Přeju hezký zbytek dne.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20897
4.4.21 21:16

No, já za to vždy dostanu, že píšu něco, co není rada, ale nedá mi to
všimla sis, že je pandemie a kroužky, které začaly v září 2020 skončily v říjnu 2020

• nikdo neví, kdy taková pro vládu zbytnost, zase bude možná, někteří provozovatelé kroužků zkrachují, někteří už zkrachovali
  • a teď už normálně - hledej na internetu, přece musíte vědět, jaké instituce u vás kroužky provozují - u nás třeba je to dům dětí a mládeže,

hledej až v září, nyní je to fakt zbytečné a předčasné, dcera zřejmě nepůjde toto pololetí ani do školy, tak těžko budou běžet kroužky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.21 21:21

@stinga děkuju moc, pomohlo nam to. Vím, že je brzo, ale jsem tip člověka, který nerad nechává věci na poslední chvíli. DDM a ZUŠ jsem už projela, ale zatím nic. Děkuju moc a pěkný večer

• Citovat
  • Nahlásit
20897
4.4.21 21:50
@Anonymní píše:
@stinga děkuju moc, pomohlo nam to. Vím, že je brzo, ale jsem tip člověka, který nerad nechává věci na poslední chvíli. DDM a ZUŠ jsem už projela, ale zatím nic. Děkuju moc a pěkný večer

nemáte vůbec za co, hlavně aby se kroužky povolily a snad se nějaké otevřou :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.21 08:29

@stinga to je pravda. Těm dětem už to chybí

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie