Taštičková matrace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
10.4.21 13:06

Taštičková matrace

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na zkušenost s taštičkovými matracemi. S manželem preferujeme výrazně tvrdší matrace. Prokousávám se nabídkou na netu a nevím, jakou matraci zvolit :nevim: Poradíte? Díky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6769
10.4.21 13:50

Já taštičky preferuji před pěnou, vyhovují mi tvrdší matrace.
Poslední jsem kupovala v IKEA, byla to myslím ta nejdražší, co tam byla. Ale tvrdá je dost, skoro si někdy říkám, jestli jsem to nepřehnala, jestli by to na měkčí nebylo lepší.
Jinak je pochopitelně pekelně těžká, takže prostěradlo musí nandavat můj muž, já tu dvojmatraci neuzvednu ani prd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.4.21 09:53

Celá naše rodina používá matrace z JMP a opravdu si je nemůžeme vynachválit. Jsou kvalitní a nejsem po ránu rozlámaná :D. Měla jsem dříve matraci z Ikei a po 3 letech se mě proležela a boleli mě z toho záda :( Matrace je dobré si vyzkoušet. Raději bych počkala než se otevřou obchody. Záleží také co máte za rošty, pokud máte dřevěný rošt budete mít větší pocit z tvrdosti matrace. Taštičkové matrace jsou obecně těžší a více houpavější, ale chce to opravdu vyzkoušet a chvíli na nich poležet. Také mám ráda tvrdší matrace a mám variantu tvrdé matrace z pěny. :) Držím palce s výběrem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
17.7.21 16:12

@h.ziky my měli doma taštičkovou matraci, ale přešli jsme k trochu tvrdší pěnové matraci a jsme spoko! Celkem pěkně jsme na toto téma našli článek ***
Dříve jsme nad tím moc nelamentovali, ale roky přibývají :-)))

Edit admin - smazán odkaz/reklama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat