Tavná lepicí pistole

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2281
5.1.22 15:16

Tavná lepicí pistole

Ahoj, chci si koupit novou tavnou pistoli. Mám takovou tu obyčejnou klasickou do zásuvky na větší tyčinky, ale rozbila se mi. Koukám po nových a třeba v Lidlu mají AKU na ty malé tyčinky. Máte ji někdo? Jsou dobré? Nejsou ty AKU těžší do ruky? A je lepší na menší nebo větší tyčinky nebo to je jedno?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2105
5.1.22 15:22

@jary1 každá. a svoje ta akku je dobrá jen na nějaké maličkosti. Rozhodně ne na lepení 10 věnců na advent :lol: váhu neřeš u takové věci ti je jedno jestli má 200ci 300g

Co se ti rozbylo předpokládam že posuv tyčinky?
Malá na malé věci velká na velké. Vždy je to i o výkonu ty akku mají menší výkon tj delší nahřátí a menší průtok.

jako tchýně co mi ji dala na opravu že nejde a chtěla aby z ní lepidlo lezli snad hned. Místo aby si dala cígo a počkala až nehřeje urvala raději spoušť :lol:

PS : pozor na průměry tyčinek některé se liší o pár desetin a pak dělají bordel a špatně podávají

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2281
5.1.22 15:37

@JiříkMazlík díky za rady :palec:. Ano rozbil se mi posuv tyčinek.
Jinak jí používám jen občas, cca 3-4× do roka ( někdy možná ani to ne) na nějaké menší tvoření. Většinou drobnosti, jen letos jsme dělali adventní kalendář na poslední chvíli, tak asi jsem byla stejná jako tvoje tchyně :mrgreen:. No poučení pro příště.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
5.1.22 15:42

@jary1 Akku Si hlavně hlídat ať není před skladovánim vybita.
Ideální je u Liion Aku na 80% nabytí ale nemáš to jak odhadnout tak stačí po nabití uskladnit a nebo fakt koupit tu s kabelem ;)
Ten posuv tyčinky jde opravit pokud máš šroubovák a třeba kus drátku 1,5 drát ( či háček že stromečku) 😁 se tam přetrhl uvnitř ten plastik

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24218
5.1.22 15:48

Tu aku z lidlu nekupuj. Je hrozná, vyhodila jsem ji. Mám velkou a malou pistoli, obě do zásuvky. Kupovala jsem je v unihobby. Malou pistolí neušetříš, hodí se jen na drobnosti a cenově to ve finále vychází stejně jako velká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2281
5.1.22 15:48

@JiříkMazlík šroubovák mám, ale co jsem koukala, tak pistole není šoubovaná, ale lepená. Tak předpokládám, že když to rezeberu, tak se určitě něco ulomí. To by asi bylo víc peáce než užitku.
A asi blbě se zeptám, proč aby nebyla před uskladněním vybitá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2281
5.1.22 15:51

@Janli proč byla hrozná?
Nejde mi o to, abych s malou ušetřila, jen občas, když dělám nějaké menší věci, tak jsem si myslela, že u té malé tam nebude mi téct tolika lepidla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24218
5.1.22 15:54
@jary1 píše:
@Janli proč byla hrozná?
Nejde mi o to, abych s malou ušetřila, jen občas, když dělám nějaké menší věci, tak jsem si myslela, že u té malé tam nebude mi téct tolika lepidla.

Nefungovala pořádně, netavila, celkově byla spíš k vzteku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
5.1.22 15:55

@jary1 Liion Aku trpi pokud se dostanou pod určitou mez (2,5v na článek) a nebo když šou nabité dlouhodobě na plno jim nesvědčí kvůli chemické degradaci.
Při tom podvybyti ztrácí rychle svoji kapacitu prostě umřou tak nějak ve skratce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
5.1.22 15:57

@Janli no je malá a malý výkon ;)
Není to vada jen je bohužel jen opravdu na drobnosti.
Když chceš Přilepit mašličkou tak před práci si zakouřit to akorát vychází :mrgreen:

Taky nepůjdeš se vzduchovkou proti tanků ale vezmeš si RPG b :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
5.1.22 15:59

@jary1 jo takhle no tak to záleží jestli máš chvíli času můžeš ji rozebrat. Alespoň se podíváš jak ten zázrak funguje :lol:. Ale kolikrát je to o prsty obřezávání nožem sice funguje ale končetiny trpí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24218
5.1.22 16:05
@JiříkMazlík píše:
@Janli no je malá a malý výkon ;)
Není to vada jen je bohužel jen opravdu na drobnosti.
Když chceš Přilepit mašličkou tak před práci si zakouřit to akorát vychází :mrgreen:Taky nepůjdeš se vzduchovkou proti tanků ale vezmeš si RPG b :mrgreen:

Ale ona není ani na ty drobnosti, prostě výrobek, který se nepovedl. Mám se stejným výkonem, jen do zásuvky a funguje úplně jinak. Výrobky z lidlu mám ráda, ale tohle je šmejd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
5.1.22 16:10

@Janli třeba kus od kusu to nikdo neví ;)
Možná kdyby měli místo na jeden článek tavnou pistoli pro x12 či x20 vteam bylo by to o něčem jinem. Leč už by byli těžší. Něco takového má myslím rioby.

Jinak souhlasím ty do zásuvky jsou v tomhle případě ideální celkově u všech tepelných spotřebičů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6039
6.1.22 08:13

Mam taky aku z lidlu. V kufříku, na delsi tycinky a tlustsi a je opravdu k vzteku. Nez se nahreje, kape to z ni.
Druhou mam uplne malou, bilou, taky z lidlu, na mensi tycinky a ta je na par drobnosti za rok super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat