Těhotenská móda pro vysoké a štíhlé

1148
4.4.21 14:19

Těhotenská móda pro vysoké a štíhlé

Ahoj holky. Vždycky jsem byla těhotná přes zimu a to se s oblečením nějak dalo. Ale teď mě čeká největší pupek v létě a ráda bych nosila převážně šaty. Ale mám 182cm a nechci šaty těsně pod zadek ani úplně dlouhé (i když mně asi nikdy nic není tak dlouhé :lol: ).. tak nějak délka těsně nad/pod kolenama.. ráda nakupuji v H&M, ale tam vůbec nejsou menší velikosti.. to samé u kratasu a to sháním velikost S/36. Nebo teď jsem si objednala jednodílné plavky, ale jak jsem vysoká, tak mě táhnou :(
Já teda doufám, že před létem už obchody otevřou a budu si jít moct normálně věci vyzkoušet :zed:
Na jakém e-shopu nakupujete? Díky za tipy :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
719
4.4.21 14:47

@Andrejka13 Jsem hubena a vysoka a saty mam z Gate (z minuleho leta, ale jsou mi i s brichem, jsem v 8.mesici s dvojcaty).
Pak mam saty z H&M, taky netehotenske a jsou mi.
Vlastne vsechny saty, ktere jsou z pruznejsi bavlny mi sedi i tedka s brichem.
Nektere mam i z ruznych eshopu, napriklad z tohodle https://www.budesin.cz/ a nebo https://www.atevi-clothes.cz/?…. Ale jeste jsem nekoukala zda-li uz maji letni kolekci s saty.
Jediny s cim bojuju jsou tricka. Jsou mi jen nektere takove spis oversize velikosti co jsem nosila pred otehotnenim.
Jinak mam par tehotenskych tricek s dlouhym rukavem z H&M a rifle taky z H&M. Z tech jsem nadsena hodne, protoze vypadaji skvele, jsou skinny a nemam je po kotniky a sedi mi normalne moje velikost eSko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19657
4.4.21 15:27

Koukni na bonprix a na litex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1885
4.4.21 18:24

Esprit má moc pěkné tehotenske i kojici saty, koupila jsem si tam i par jakoze business kousku, když jsem chodila s bříškem do práce. Jejich saty jsem měla přesně ke kolenum nebo snad i lehce pod, a měřím 174. Klidne bych snesla i kratší, takzemydlim, ze bys byla spoko. Ale tyhle věci určitě jen on-line, v obchodech je podle me ani mit nebudou.

Dokonce mají i tehotenske silonky a ty byly naprosto dokonale :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17689
4.4.21 18:37

Ja mam 178cm, velikost nosim S. I ty tehotensky Ska mi prisli nejak zbytecne velky. Leto bylo nejlepsi z hlediska tehotenstvi, nosila jsem leginy a kratasy, co byli bokovky. Saty nad kolena. Pro me byl a je jako pro netehotnou velky problem sehnat delsi triko, aby to nebylo az moc. Tehdy jsem nakupovala hodne v H&M, ale to bylo daaavno.
Plavky jsem mela normalni. Ony vsechny plavky po case povoli. Takze nez mi narostl ten pupek hodne, zacaly plavky „rust“ taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1715
4.4.21 18:43

Mam 175 cm a pri otehotneni 47 kg. Ja si nekoupila jediny tehotensky hadrik. Do vseho jsem se vesla. U rifli si rozepnula knoflik a sla rodit. Usetrila jsem. 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1148
5.4.21 07:12

@Semtex tak o Esprit těhotenské módě jsem netušila a snad si mi to ani neměla psát, protože na výběr fakt hodně, ale ty ceny :oops: každopádně něco asi zkusím, do jednoho kousku jsem se hned zamilovala :D a velikosti sedí? Já od nich snad ani nic nemám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1148
5.4.21 07:14

@Lenka_Hal s těma trikama je taky problém no..já nějaké měla, ale minulý rok se jich zbavila v domnění, že už je nebudu potřebovat :D jinak včera jsem zjistila, že v HMku daly nějaké nové zboží a hodně toho je i v Sku, tak už mám objednávku a jsem zvědavá :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1885
5.4.21 09:48

@Andrejka13 velikosti sedí, ale raději jsem vždy koukala na to hodnocení, co tam mají, a to odpovídá - některé kousky bývají mírně větší a je to tam i uvedené, já mám normalne S a třeba plavky jsem si tam objednala XS.

Nojono, ty ceny, já jsem se snažila vždy vyhrabat něco v těch slevach, ale i tak je to dost no :lol: :roll:

Aspon ze posílají vždy štítek na zpětný balik, takže vracení je zdarma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1148
5.4.21 11:28

@Semtex tak mám objednáno :) bohužel tam zrovna žádné hodnocení nebylo, tak jsem to riskla..něco XS něco S, podle toho, co bylo zrovna k dispozici :lol: škoda, že tam není napsana výška modelky. No tak jsem zvědavá, zda něco bude sedět :)
To vrácení zdarma je super, proto ráda nakupuji v HM, kde je zdarma i doprava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
10.4.21 09:24

@Andrejka13 Aha, jsem se tak rozepsala, a pak jsem si precetla, ze uz mas objednano. Tak nic, uz je to bezpredmetne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat