Velikost těhotenských riflí HM

Anonymní
30.3.21 17:55

Velikost těhotenských riflí HM

Ženy prosím poraďte. Jak odpovídají aktuálně těhotenské rifle v HM? V prvním těhotenství jsem si tam kupovala vel.44 a seděly mi dobře, teď to změnili a mají velikosti značené jen písmeny, a tak váhám zda L nebo XL. Máte některá zkušenost jak velikosti odpovídají? Chci nějaké skinny, ideálně ke kotníkům. Nebo poraďte i jinou značku, která dělá moderní těhotenské rifle. Omlouvám se za anonym, ale nikdo o těhotenství zatím neví.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2993
30.3.21 18:29

Koupila jsem si XL skinny (standardní velikost mám 42) a byly mi veliké, tak jsem je vrátila a objednala L super skinny, měly by dojít zítra, tak uvidím :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 18:31

@Lily Evans tak dej prosím vědět, ale já mám větší velikost tak třeba by mi ta xl sedla.

• Citovat
  • Nahlásit
729
30.3.21 19:19
@Anonymní píše: Ženy prosím poraďte. Jak odpovídají aktuálně těhotenské rifle v HM? V prvním těhotenství jsem si tam kupovala vel.44 a seděly mi dobře, teď to změnili a mají velikosti značené jen písmeny, a tak váhám zda L nebo XL. Máte některá zkušenost jak velikosti odpovídají? Chci nějaké skinny, ideálně ke kotníkům. Nebo poraďte i jinou značku, která dělá moderní těhotenské rifle. Omlouvám se za anonym, ale nikdo o těhotenství zatím neví.

Nosim eSko, objednala jsem si eSko a sedi mi super. Jen urcite nevydrzi az do konce tehotenstvi, kvuli brisku. Neni to pres bricho az tak pruzny. Jsem vysoka a hubena, bricho mam normalni, ale do devatyho mesice to se mnou rifle asi nedaji 😀 u eMka budou pres bricho podle me vetsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 19:57

@janikema90 Počítám, že ke konci budu nejlepší kámoška s legínami. :mrgreen: já jsem na začátku, ale mám jizvu po sekci a už teď mi není příjemný knoflík, takže naopak uvítám těsnější úplet přes břicho, jinak by mi asi zatím sjížděly.

• Citovat
  • Nahlásit
729
30.3.21 22:05
@Anonymní píše:
@janikema90 Počítám, že ke konci budu nejlepší kámoška s legínami. :mrgreen: já jsem na začátku, ale mám jizvu po sekci a už teď mi není příjemný knoflík, takže naopak uvítám těsnější úplet přes břicho, jinak by mi asi zatím sjížděly.

Nastesti uz je teplo, takze ja na konec budu kamoska se satama uz 😀 Jsem na zacatku osmyho s dvojcaty a ten uplet uz nosim stazenej pod brichem, uz me skrti.
Ale na zacatek tehotenstvi jsou super, tak do toho sestyho mesice uplne ideal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat