Reklama

Těhotenské nálady

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alli
Kecalka 224 příspěvků 27.10.09 15:28
Těhotenské nálady

ahojky,
tak mě napadlo založit toto téma, jelikož já sama se dosti výrazně potýkám se šílenými výkyvy nálad, který mi působí značné potíže :? Chvíli se rozplývám štěstím, pak jsem vzteklá a nakonec mám depresivní stavy.
Momentálně máme doma tichou domácnost :cry:
Tak povídejte jaké potíže vám nálady působily?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 27.10.09 15:32

ja jsem stastna a vysmata, dokud se mii neudela zle a nelapam po dechu, coz je bohuzel ted nejak pravidelne

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 27.10.09 15:54

Hm, já byla stejně racionální a cynická jako před těhotenstvím :wink: Zato šestinedělí, to je smršť 8)

Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 156 inzerátů 27.10.09 16:23

Se mnou těhotenství taky nic tak zá:,–(ního nedělá, jen bych řekla, že jsem víc v klidu a míň se hádám - nebo spíš vůbec :D

Alli
Kecalka 224 příspěvků 27.10.09 16:24

já právě kolem sebe mám zase kámošky, kterým jezdila nálada na horské dráze :lol: tedy včetně mě

Lucci
Neúnavná pisatelka 15043 příspěvků 27.10.09 16:39

Prvni tehu - pohoda, sestinedeli - mazec… bezduvodne breceni a tak. :lol:
Druhe tehu - vice ci mene nasiraci, ve II.trimestru me vytacel uplne kazdej, nejvic pribuzní, musim ale rict, ze manzel vubec. :D Na sestinedeli jsem teprve zvedava. :lol:

NumLock 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.09 17:31

Ahoj,tak já mám nálady strašný,pořád brečím,i kvůli ničemu,nic se mi nesmí říct,pomalu ani ahoj :D Pak mám zase záchvaty smíchu,ale taky kvůli ničemu,to ale zcela vyjímečně.Pra­videlně každý druhý den brečím :?

Poppy
Ukecaná baba ;) 1329 příspěvků 28.10.09 13:50

U prvního těhu celkem žádné, jenom plačtivost v šestinedělí. U druhého těhu jsem ta nejhádavější ženská po sluncem. Myslím, že manža brzo buď ohluchne nebo bouchne dveřma a zmizí :D :D :D A každá blbost v televizi mě rozbrečí (hlavně, když tam hrají děti, na to se ani nemůžu koukat).

Lakyna
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 28.10.09 19:04

Tak já před těhu a před porodem vůbec nebyla plačící typ, v těhu mě už začaly dostávat romantické filmy a co se narodil Daneček, tak brečím štěstím a radostí ob dva dny určitě. Naposledy v úterý, když mi řekla neuroložka, že Danečkovi dopadlo EEG v naprostém pořádku, naprosto normální nález a na kontrolu máme jít až za půl roku, protože je můj synáček v pořádku. A teď když to píšu, tak mám zase slzy v očích a to radostí. No, takže u mě nějak tak. :D

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 28.10.09 19:27

ahoj,tak já to měla stejně jako ty,chvíli jsem byla veselá,pak sem zase kuli všemu řvala,a ke konci těhu jsem absolutně nesnášela všechny příbuzný a ty jejich rady :roll: :lol: No jo ale to jsem ještě nevěděla jakej mazec je šestinedělí,to nebudu ani popisovat 8O :wink:

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 28.10.09 19:38

Tak mě vadí celá moje rodina kromě skoromanži..ten jediný mě nevytočí a je mi s ním dobře..jinak jsem na všechny vzteklá a zlá :oops:
Pak se druhý den každému omlouvám…

Ajamaja:)
Nováček 4 příspěvky 13.01.11 15:41

No ja se hadam,brečím pak to přejde na smich takhle furt dokola…spiš by to chtelo radu co proti tomu dělat …muj pritel je z toho fakt už na větvi…a mezi nami se mu nedivim :roll:

svatkaaa
Závislačka 4634 příspěvků 13.01.11 17:29

ja dnes brecela u zoufalek u 7 serie na netu .. jak ji vzal doktor ledvinu a druha nefunguje …

Melody 4
Extra třída :D 11693 příspěvků 13.01.11 17:57

No tak manžu v týdnu bolel zub a já se z toho rozbrečela jak mi ho bylo líto, brečela jsem asi hodinu v kuse :lol: No a příbuzný a jejich rady mě taky přivádějí k šílenství :roll:

svatkaaa
Závislačka 4634 příspěvků 13.01.11 17:59

me dokaze vytocit tchyne - mam ji rada, nevim proc zrovna ona :)
a jednou jsem brecela take nevim proc muzik se ptal co te rozplakalo a ja ja neviiiiiim a zachvat jeste vetsi :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >