Těhotenské testy a světlo

20.3.21 15:28

Těhotenské testy a světlo

Ahoj holky, hledala jsem tu dlouho, ale odpověď našla bohužel jen jednu… stalo se prosím nekomu, ze úplně slabý duch na těhotenském testu byl vidět spíše v horším světle, než třeba na světle u okna? Většinou jsem se docetla, ze je vidět na lepším světle, já je vidím ale přesně naopak, v horším teplem světle (ne zářivka)… mel to tak prosím někdo také tak? Moc děkuji za radu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
839
20.3.21 15:47

Ano já tento týden :lol: a na fotkách lip jak naživo, ms jsem stále nedostala a tak pořad čekám jak to dopadne :mrgreen:
Zatím 3 testiky a jsem 13dpo, podle mě by už čárka měla být vidět lépe, takže já s tím spíš nepočítám :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3644
20.3.21 15:50

Naše cesta za miminkem byla dlouhá, ale takhle mi nešibalo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7754
20.3.21 15:51

Až bude test pozitivní tak to uvidíš za jakyhokoliv světla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.3.21 15:55

@Markéta188 Moc děkuji, líbí se mi, jak člověk požádá o radu a místo toho to lidi začnou soudit. Mám úplně stejnou zkušenost jako Ty, a nemyslim si, ze by nám “šibalo”, ani jsem se neptala, zda si někdo mysli, zda nám šibe či ne, otázka zněla úplně jinak :lol: Take mi to jde lepe vyfotit… tak dej vědět, jak jsi dopadla a držím Ti palečky, ať už to tam vidíme lepe :palec: :srdce: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.3.21 15:55

@JancaS84 Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53009
20.3.21 15:57

Testovala jsem vždy až s vynechanou MS a i když hned nevyjely dvě zřetelné dálnice, tak duhá čárka byla bez debat rozeznatelná zcela nezávisle na typu osvětlení. Takže na úplně slabého ducha bych zapomněla a za dva dny test zopakovala znova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
747
20.3.21 15:58

To jako vazne???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
839
20.3.21 15:59

@IIIIIVVVVVVVVCAAAA nešibe, každá zkoumala své testiky, ať je chtěla pozitivní nebo negativní a někdy dotaz vyznívá tak, jakoby jsme to zkoumaly lupou, ale realita je trochu jiná, něco tam zahlédneš a prostě se v tom začneš pitvat :lol:, dám vědět :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.3.21 16:01

@Markéta188 přesně tak, konečně to někdo pochopil :kytka: Držím Ti moc palečky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.3.21 16:02

@ugluk Děkuji za názor, zkusím za 2 dny… :kytka: už je to dlouhé no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3644
20.3.21 18:42

@IIIIIVVVVVVVVCAAAA to je jasný, že si to nemyslíš :lol:
Pokud budeš těhotná, prostě se ti na testu ukážou // bez ohledu na světlo, stín, šero, žárovku atd
Jak prosté

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.3.21 19:02

@JOHNDENVER je to hrozny, přišla jsem loni o miminko (porod na 4.mesici a maličkou jsem i viděla 😭) a jsem teď proste asi moc řešící, protože mi rekli, ze neotehotnim normálně no… mám ze všeho šílený strach… cpou do mě hormony, ale bojím se ze to nepujde a tak se člověk chytá asi už úplně všeho víš :,( vím ze psychika je svině a ze musím být v klidu, ale nějak mi to nejde, čím víc se snazim, tím hůř… :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
20.3.21 21:16

Ahoj, udivuje mě, kolik lidí úplně zbytečně odpovídá…
Ptala ses na zcela jasnou otázku a místo toho ti tady odpovídají úplně mimo..
Nikdo neví co má kdo zasebou..
Takové komentáře ti asi moc nepomohou 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3644
20.3.21 21:28

@AndulkaGa no tak vy dvě jste srdíčkové sluníčkové kamarádky, tak jsi v obraze, pro normálního čtenáře je tohle lovení stínů na „testíku“ tak trochu na hlavu. A na jasnou otázku můžu říct, že včerejší test je jednoznačně negativní, bohužel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat