Těhotenský test

1296
26.6.05 18:30

Těhotenský test

Tak jsem dnes 14 den po IUI a už jsem nevydržela a udělala jsem si dva testy. Jeden levný obyčejný a druhý kvalitní Clear Blue.

Oba dva jsou jasně, krásně pozitivní. Bolí mě hrozně bradavky.

A docela mě pobolívá v podbřišku. A dost. Beru Utrogestan.

Je ta bolest v podbřišku normální ???

Díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7463
26.6.05 18:54

ahoj:)
tak nejprve gratuluji k // :)
bolesti v podbrisku jsou normalni,deloha se pripravuje
a pomalinku roztahuje
drzim palce,at za 9 mesicu drzis prdouska v naruci :)

magrat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
172
26.6.05 19:01

Taky moc gratuluju. Me bolelo v podbrisku aspon dva tydny.
At jste oba v poradku a tak stastny, jak urcite tedka jsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1296
26.6.05 19:57

Děkuju, jsem strašně šťastná.
Jen mám pořád hrozný strach, že se třeba něco nevyvede.

Na miminko čekám dva roky. A už se mi stalo, že jsem měla 2× pozitivní test a pak MS a nic. Tak jsem si řela, že dokud nebudu mít v ruce potvrzení z ultrazvuku a těhotenský průkaz, tak tomu neuvěřím.

Ale děkuju za povzbuzení. Je mi líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
26.6.05 20:07

Ahojky.
Moc Ti gratuluju k //.
Taky jsem si prošla tímto obdobím a v listop.2003 byla na IVF+ICSI.Vše dopadlo krásně a na 1 pokus.Máme zdravou a nádhernou kočičku Niki a včera nám bylo už 10m.Hned po transferu mi taky pobolívalo břicho a prsa.Já plašan jsem jela k dr.a tam mě uklidnil,že se opravdu děloha roztahuje a přupravuje.Je to naprosro NORMáLNI.
Tak se opatrujte a užívejte krásného těhotenství.
Pa N+NIKI 10m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.6.05 20:53

Mooc Ti gratuluji k //!!! :wink:

Radka

• Nahlásit
  • Citovat
1296
26.6.05 20:59

A to to opravdu může bolet i takhle ze začátku ?? Vždyť kdyby to byla pravda, tak bych byla těhotná opravdu krátce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4921
26.6.05 21:19

Moc ti gratuluju k těhu, já jsem těhotenství zjistila v úterý 21.6. a jsem podle poslední MS 4tt+6, v podbřišku mě pobolívá přesně jak popisuješ taky, prý je to normální, občas je to nepříjemné, ale dá se to vydržet. Jsem ráda že se ti to povedlo po takovem čekání, jestli chceš přidej se k nám do disk.fóra Termín Březen 2006 já mám sice podle MS termín 27.2. ale ty dva dny to už není nijak směrodatné. Na UTZ jdu teprve 11.7. na začátku 8.týdne. ahoj Berun

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.6.05 22:26

gratulace!

Moc a moc gratuluji k těhotenství!!!!!!!! :P
Ať vám vše dopadne dobře, ať jste oba zdraví!!!!!!
Já jsem jen pořád snažilka usnažilkovaná… nedaří se nám a nedaří … :cry:
Ale jsem ráda, že se vám zadařilo, těhu testy ClearBlue jsou myslím dosti korektní, určitě jsi těhulka!!!! :D
Mnoho zdraví a štěstí!!!!
Nataša

• Nahlásit
  • Citovat
300
27.6.05 07:30

Tak taky moc blahopřeji k vytouženým //. Ta bolest v podbřišku je vážně naprosto normální a během pár týdnů to přejde. Já jsem ji zase vnímala jako lehké píchání většinou na pravé straně podbřišku. Můžeš chodit i velice často na malou a to je také normální. Člověk se jenom diví, že už takové projevy, a jak to bude vypadat za takových 30tt. Ale nejvíc změn, který vnímáme se opravdu projevuje už takhle brzo, pak je většinou dlouhé období klidu, kdy si uživáme těhu a nic nás netrápí až nás z toho vytrhne ten vytoužený den - den porodu. Já už na svá těhu jenom vzpomínám, ale vždy s velkým pohnutím. Přeji krásné těhotenství a zdravé miminečko! :lol: :lol: :lol:

Iris + 2svišti( 3,5r + 5měs)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.6.05 08:41

Ahoj Mikino, zrovna jsem hledala, jak ti dopadlo, jsem za tebe moc ráda :D , taky se snažíme už dost dlouho cca 9 měsíců. A ani nedokážu popsat jak bych byla šťastná, tak chápu jak ti asi je - srdce by se ti rozskočilo radostí co? Tak moc gratuluji. :wink:
A jak dlouho jste se snažili? Jestli se ti o tom chce mluvit..
Díky ahoj
Elena

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
27.6.05 08:42

Ahoj Mikino, zrovna jsem hledala, jak ti dopadlo, jsem za tebe moc ráda :D , taky se snažíme už dost dlouho cca 9 měsíců. A ani nedokážu popsat jak bych byla šťastná, tak chápu jak ti asi je - srdce by se ti rozskočilo radostí co? Tak moc gratuluji. :wink:
A jak dlouho jste se snažili? Jestli se ti o tom chce mluvit..
Díky ahoj
Elena

• Nahlásit
  • Citovat
1296
27.6.05 08:58

Ahoj holky,
moc Vám všem díky za psychickou podporu. Nevvím co bych si bez Vás a emimina počala. Až mi slzička štěstí vyskočila. Jste opravdu moc hodné.

Berun tobě také velká gratulace. Ať ti vše vyjde a za pár měsíců držíš ten vrnící uzlíček v náručí. Jen tomu nerozumím co to znamená 4tt+6 ??

Natasa - ty to nevzdávej. Já jsem taky už usnažilkovaná a psychicky vydeptaná a pak jde hůř. My se snažili dva roky. A až teď to snad teda vyšlo. Držím palce.

Elenaa - snažili jsme se dva roky. A nakonec se snad přišlo na to, že u mě nedozrávají vajíčka. A tak se to muselo řešit Clostilbegytem+Pregnylem a inseminací.

Jsem strašně šťastná. Tak šťastná, že to ani nedokážu popsat. Ale stejně pořád mám strach, že to třeba dostanu. Pořád chodím na záchod a kontroluju. Už si připadám jako blázen. A prsa mě bolí čím dál tím víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
27.6.05 09:13

Ahoj Mikino, drzim moc palce a dej urcite vedet, jak to dopadne u dr., ale verim, ze pozitivne :D Musi to byt strasne stresujici kazdy mesic cekat, jestli to dostanes nebo ne, ale treba ted je prave ten pravy cas :! :! :!

Simona&Kristy(skoro rok)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1296
27.6.05 12:38

Tak já tomu snad opravdu začnu věřit. Teď jsem si dělala třetí test a je nejjasnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama