KOMÁŘI

Vik
23
26.6.05 09:17

KOMÁŘI

ahoj

chtela bych se zeptat, co používáte u dětí proti komárům i co na kousance. Mojí dcerce /15m/ naskákaly obrovské puchýře

děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Radina
26.6.05 09:45

Včera jsme byli na zahradě a malou pokousali mravenci. V pátek jsem kupovala olej z grepových jadýrek, píšou že je na poštípání dobrý, tak jsem ji tím natřela a teď tam má jenom malinké červené ťupky. Takže bych řekla, že to opravdu funguje. Na sobě to zatím odzkoušené nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
26.6.05 09:52

Ahojky, kde se da takovy olej koupit???
dekuju za odpoved
mumik+t :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
1130
26.6.05 09:53

Ahoj,
nám se na kousance osvědčil Fenistil v kapkách i gel. Hned to místo ochladí a částečně znecitlivý postižené místo. Dobře to zabírá i při alergický reakci na píchnutí vosou či včelou. Osobně jsme si to vyzkoušeli. :) Kubinka

PS: jen taková babská rada, mě se také osvědčil ocet, sice to moc vábně nevoní, ale zabraňuje svědění. To mi dělávala babička, když jsem byla malá a občas to použiju ještě teď. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1718
26.6.05 15:30

smazáno autorkou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
27.6.05 12:22

Ahojte,
my teda zatím - hurá - nemáme zkušenosti se štípanci, ale jako prevenci před nimi jsem si nechala poradit od kamarádky a udělala si vlastní „vodu“: 2/3vody(i více) + 1/3 lihu (i méně) + 2-3kapky levandulového oleje - vše v rozprašovači a komáři a jiná havěť se nám zatím vyhýbají. Prý to má fungovat i proti klíšťatům :?:
Jinak co znám tak na štípance každý chválí Fenistil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1073
29.7.14 13:54

Hoky, prosím o radu..

Bydlíme v patře RD, a denně v ložnici zabijeme i 7 komárů, v sobotu 12 :-(

Síta do okne dát nemůžeme, RAID jem zase nechtěla dávat já.

Kdosi mi poradil hrebíče do vody, nepomohl.

Pokud by okno a na chodu nebylo alespoň pootevřeno, je tam nedýchatelno…

Máte některá ještě nějaký tip?

Už bych se ráda vyspala celou noc :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
657
29.7.14 13:56

My máme tohle a spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.14 13:56

@Kim.9
Proč nechceš používat Raid?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Terdul
29.7.14 13:57

Ja teda znam hrebicek do Alpy. Nam to teda pomohlo. Mame ji v hrnecku v okne a od ty doby ani jeden.

• Citovat
  • Upravit
96
29.7.14 13:57

@Kim.9 tak zkus použít limetky nebo citrony, který rozdělíš na půl a do nich vtlač hřebíček :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9950
29.7.14 14:03

Letos mám pocit, že těch komáru je víc..a nebo je to tím, že jsme se z bytu přestěhovali do RD na ves a vnímám to jinak :D :nevim:..taky máme Raid a v poho :palec:

pár dnů zpět drahoušci do kousaní a já nic :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1085
29.7.14 14:05

@Terdul To dáš pár kousků do hrnečku a zaleješ trochou Alpy? Vyzkouším :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Terdul
29.7.14 14:10

@terulda Opacne. Do alpy nahazet hrebicek, den louhovat a pak nalejt cast do hrnku. Celej pytlik hrebicku do velky alpy. A tahle alpa s hrebickem he i skvela dezifenkce a zatahuje rany. Pobavil me tvuj nick, je podobny mymu, az jsem myslela, ze jsem cvok a pisu sama sobe :mrgreen:.

• Citovat
  • Upravit
1085
29.7.14 14:15

@Terdul super, díky. Vyzkouším. (já jsem se taky nejdřív musela pečlivě podívat :-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama