Těhotenský test - odpolední testování

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3
21.8.19 12:50

@Kajka9 diky.. Zkusim a uvidim :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1127
21.8.19 13:28

Měla jsem zpoždění 6 dní, testovala ve 4 odpoledne a test byl jasně pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7259
21.8.19 14:11

@Katryne Na informacnim letaku mas napsany presny navod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.10.19 19:14

Těhotná?

Ahoj holky,
mám takový dotaz, snad mě neukamenujete, ale před pěti měsíci - od tý doby nikoho radši ani nemám :D, jsem měla pohl. styk s dotyčného kondomem, jenže to byl cizinec a moc mu nevěřím - třeba kvalitu kondomu, jestli nebyl někde třeba poničený atd. no.. MS přišla normálně, silná s „kousky čehosi“.. raději jsem si týden po MS dělala test (vyšel negativní), jenže jsem se teď dočetla, že můžu být těhotná i přes kondom a i když mám menstruaci… Myslíte, že je nějaká šance, že bych byla těhotná? Docela mě po přečtení několika článku zachvátila panika, ikdyby ta šance byla minimální, doma by to byl strašnej průšvih, je mi 22.

Je tedy nějaká šance, že bych byla v 5 měsíci, měla každý měsíc normální, silnou menstruaci a nevěděla o tom? O. o

Pokud mi někdo poradí ať s nikým raději nespím, souhlasím, začínám uvažovat, jestli to za ty nervy stojí :D

• Citovat
  • Nahlásit
11498
8.10.19 19:19
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
mám takový dotaz, snad mě neukamenujete, ale před pěti měsíci - od tý doby nikoho radši ani nemám :D, jsem měla pohl. styk s dotyčného kondomem, jenže to byl cizinec a moc mu nevěřím - třeba kvalitu kondomu, jestli nebyl někde třeba poničený atd. no.. MS přišla normálně, silná s „kousky čehosi“.. raději jsem si týden po MS dělala test (vyšel negativní), jenže jsem se teď dočetla, že můžu být těhotná i přes kondom a i když mám menstruaci… Myslíte, že je nějaká šance, že bych byla těhotná? Docela mě po přečtení několika článku zachvátila panika, ikdyby ta šance byla minimální, doma by to byl strašnej průšvih, je mi 22.

Je tedy nějaká šance, že bych byla v 5 měsíci, měla každý měsíc normální, silnou menstruaci a nevěděla o tom? O. o

Pokud mi někdo poradí ať s nikým raději nespím, souhlasím, začínám uvažovat, jestli to za ty nervy stojí :D

Jako že by si byla v 5 měsíci to fakt ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7917
8.10.19 19:19
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

Pokud mi někdo poradí ať s nikým raději nespím, souhlasím, začínám uvažovat, jestli to za ty nervy stojí :D

Fakt nejsi těhotná. Neplaš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11498
8.10.19 19:20

Měla by si velké břicho a cítila pohyby..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
24.9.20 18:59

Zdravím, minulý týden jsem byla u svého gyn. doktora, řekl mi, že mám zvětšenou sliznici, může to být tím, že se blíží MS nebo těhotenství říkal. Mám už 12 dní zpoždění, bolest prsou, špínění, nevolnost.
Ovulace proběhla v pořádku. Poslední pohlavní styk byl před 2-3 týdny. Mám si koncem tohoto týdne udělat těhotenský test, s přítelem se při pohlavním styku nechráníme a ani nesnažíme o miminko.
Chtěla jsem se zeptat na váš názor.
Myslíte, že je nějaká šance, abych byla těhotná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
24.9.20 19:16

@Jannccaaa šance je vždycky když je nechráněny styk.. 12 dní zpoždění je dost nato aby tt už něco ukázal a už si zkoušela tt nebo čekáš na konec týdne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
24.9.20 19:21
@Nihanin.1 píše:
@Jannccaaa šance je vždycky když je nechráněny styk.. 12 dní zpoždění je dost nato aby tt už něco ukázal a už si zkoušela tt nebo čekáš na konec týdne?

Ještě jsem nezkoušela.
Myslíte, že by ukázal už i odpoledne? Večer?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
24.9.20 19:24

@Jannccaaa určitě bych ho zkusila já Teda už cca 5 dní po vynechání ms..pokud máš tt klidně testni i z večerní moči samosrejnne že z ranní je to nejlepší ale 12 dní zpoždění by ti měl ukázat i ste večerní aspoň budeš vědět na čem jsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama