Těhotenský test po Ovitrelle

Anonymní
2.7.21 21:30

Těhotenský test po Ovitrelle

Ahoj holky, prosím kdo jste po IUI, po jaké době vám vyšel první tehotensky test? 23.6.2021 píchnut Ovitrelle,25.6. ráno IUI a dnes ráno test a slabá čárka, tak jsem myslela že je to zbytek Ovitrelle, ale odpoledne je(mi příjde)silnější, tak posuďte sami. Prosím každou zkušenost.

Příspěvek upraven 02.07.21 v 21:50

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8448
2.7.21 21:35

Fotky? No..testuj v den vynechané menstruace to je asi první věc a druhá, Ovitrell mi dělal čáru ještě 12 dní po aplikaci.. držím palce ať to dopadne jak si přeješ..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.21 21:41

@Skaiqy pardon,nedala jsem ji sem, zapomněla jsem :D Přidáav´m dodatečné

• Citovat
  • Nahlásit
4863
2.7.21 21:50
@Anonymní píše:

Zbytečně se týráš čtením z testu. Pokud jsi byla 25.6. na IUI, tak dnes jsi 7DPO a to ještě těhotenský test nemůže být pozitivní. Tohle na testu je určitě ještě Ovitrelle, ten se odbourává běžně třeba jedenáct dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6887
2.7.21 21:52
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosím kdo jste po IUI, po jaké době vám vyšel první tehotensky test? 23.6.2021 píchnut Ovitrelle,25.6. ráno IUI a dnes ráno test a slabá čárka, tak jsem myslela že je to zbytek Ovitrelle, ale odpoledne je(mi příjde)silnější, tak posuďte sami. Prosím každou zkušenost.

no je hodne brzy, bude to jeste ovitrelle. pokud bys 25 otehotnela, tak 30 dorazi embryo do delohy a zacne se zahnizdovat - to trva nejake 2-3 dny a pak se zacne tvorit HCG. z krve se pak asi pozna lehounce zvysene hned, ale na testu nejdrive za dalsi dva dny. a budes lovit ducha
pockala bych aspon 5 dni a pak testla. a bude jasno, protoze ovitrelle uz by to nebyl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18105
2.7.21 21:54

To bude ovitrelle, na těhotenství je fakt brzy. Si nějaký týden po iui ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.21 21:55

@Toluma Ale zase jsme spolu s přítelem spali i predtim, takže to nemusí byt ani z IUI

• Citovat
  • Nahlásit
8448
2.7.21 21:56
@Anonymní píše:

Popravdě, je to úplně nepatrný rozdíl..druhý test může obsahovat víc barviva (a bla bla bla)..toto bude ještě navíc Ovitrell :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4863
2.7.21 21:58
@Anonymní píše:
@Toluma Ale zase jsme spolu s přítelem spali i predtim, takže to nemusí byt ani z IUI

I tak je to příliš brzo. Uhnízdění 5DPO je ještě hodně optimistický odhad, trvá to reálně běžně tak sedm, osm dní od oplodnění. Až dva dny poté začne test zachycovat produkci hcg. Vždycky těhotná být můžeš, ale tohle je určitě ještě Ovitrelle. Netestuj tak brzy, zbytečně se rozhašuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6887
2.7.21 22:04
@Anonymní píše:

jo jenze ovulaci jsi mela rizenou tim ovitrellem a kde neni vajicko nemuze dojit k otehotneni. takze davat si nadeji, ze jsi otehotnela predtim je blbost a i kdyby tak to bude max den. dr ti prece kontroloval velikost DF
a vzhledem k tomu, ze jsi podstoupila IUI, tak mate s otehotnenim problem. takze sance, ze by to zrovinka vyslo spontanne v mesic, kdy mas rizenou ovulaci se rovna vyhre v loterii
nikdo nerika, ze se nepovedlo, jen to, ze z dnesniho testu to nepoznas. musis jeste par dni vydrzet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.21 23:48

Holky tak test jsem neprovadela, chtěla jsem zkusit zítra, ale dnes jsem na papíru po utření měla jak kdyby krvavou žilku, myslivost, že může jít o nidaci? Popřípadě za jal dlouho od tohohle “jevu” testovat? Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
6887
5.7.21 11:20
@Anonymní píše:
Holky tak test jsem neprovadela, chtěla jsem zkusit zítra, ale dnes jsem na papíru po utření měla jak kdyby krvavou žilku, myslivost, že může jít o nidaci? Popřípadě za jal dlouho od tohohle “jevu” testovat? Děkuji :kytka:

to muze byt cokoliv. zitra to bude 11 den po IUI coz je tak minimum, kdy se uz muze neco ukazat. ja bych pockala do ctvrtka, patka a testovala pak at nelovis ducha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat