Foto: Těhotenský test 5 dnů do MS – vidíte tam něco?

13.2.26 13:04

Těhotenský test za 5 dnu do MS

Ahoj holky, zda se mi nebo něco tam vidím nějaké duch nebo co vy na to?5 dnu před MS
Děkují❤️

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
110
13.2.26 14:10

Vidím ho tam! Ale je to strašně brzy - 5 dnů do MS. Tak moc držím palce :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1503
13.2.26 15:40

Testuješ brzo a máš Mamatest, který dělá falešné duchy! Je to tu pořád dokola :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22963
13.2.26 15:46

@Jevhénija 23 jo, vidím ducha. Já testovala tak 3 dny před MS a z duchů mám dcery ;)
Držím palce!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6626
13.2.26 16:13

Vyhoď to. Když už musíš testovat takhle brzo, tak si kup test Dr.Max. Tohle dělají mamatesty pořád.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2125
13.2.26 17:02

Nevidím nic :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9294
14.2.26 20:57

Ducha vidím.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.26 11:29

Dobrý den mám takoví dotaz mám dva dny do Menstrace ale testy mi vyšli takhle a mám takový strach ze to muže odejít s menstruaci co myslite ten pepino test jsem si dělala jako první pak ten mamatest a další den ten digi :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.26 11:30

Tak nevím vím ze je to možná jasné ale i tak jestli má někdo z tím zkušenost

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2421
19.2.26 12:38

Vidim ducha. hodne stesti :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1381
19.2.26 13:19

@Petra199381
tak může to odejít, to se stává a neovlivníš to
ale držím palce, at se to nestane :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
pujda
19.2.26 14:24

@Petra199381 Ano, odejít to může. A stává se to velmi často, končí takto až 33% těhotenství. Proto nemá smysl testovat před ms. Ale moc držím palce, ať je vše v pořádku :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
12
23.2.26 13:11
@Jevhénija 23 píše: Více

jak jsi dopadla? :andel:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.26 19:47

Menstruace se nedostávila a testy jsem si dělala dneska a pozitivní ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty