Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj holky, zda se mi nebo něco tam vidím nějaké duch nebo co vy na to?5 dnu před MS
Děkují❤️
Vidím ho tam! Ale je to strašně brzy - 5 dnů do MS. Tak moc držím palce ![]()
Testuješ brzo a máš Mamatest, který dělá falešné duchy! Je to tu pořád dokola ![]()
@Jevhénija 23 jo, vidím ducha. Já testovala tak 3 dny před MS a z duchů mám dcery ![]()
Držím palce!
Vyhoď to. Když už musíš testovat takhle brzo, tak si kup test Dr.Max. Tohle dělají mamatesty pořád.
Dobrý den mám takoví dotaz mám dva dny do Menstrace ale testy mi vyšli takhle a mám takový strach ze to muže odejít s menstruaci co myslite ten pepino test jsem si dělala jako první pak ten mamatest a další den ten digi ![]()
Tak nevím vím ze je to možná jasné ale i tak jestli má někdo z tím zkušenost
@Petra199381
tak může to odejít, to se stává a neovlivníš to
ale držím palce, at se to nestane ![]()
@Petra199381 Ano, odejít to může. A stává se to velmi často, končí takto až 33% těhotenství. Proto nemá smysl testovat před ms. Ale moc držím palce, ať je vše v pořádku ![]()
Menstruace se nedostávila a testy jsem si dělala dneska a pozitivní ![]()