Těhotenský testík

10.3.17 09:50

Tehotensky testik

Ahoj Chtela bych se zeptat dostala jsem menstrulaci 19.unora a do dneska porad spinim. A delala jsem i test a nevim jestli jsem nebo ne…rano porad zvracim…muze nekdo poradit :)))))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23423
10.3.17 09:51

Ano jsi asi tehotna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
10.3.17 09:52

Udělej si raději IQ test :)

• Nahlásit
  • Citovat
20807
10.3.17 09:52

Gratuluji :hug: :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
10.3.17 09:54
@Doe_Jane píše:
Udělej si raději IQ test :)

Ježiš, já taky vim, jak vypadá pozitivní test, ale když jsem k mému údivu našla dvě čárky hned druhý cyklus, tak jsem ho taky ukazovala švagrový, abych věděla, že jsem se nezbláznila a nešálí mě zrak :roll: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3698
10.3.17 09:55

@Nella7589 to jsou otázky :lol: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
10.3.17 09:56
@radkka píše:
Ježiš, já taky vim, jak vypadá pozitivní test, ale když jsem k mému údivu našla dvě čárky hned druhý cyklus, tak jsem ho taky ukazovala švagrový, abych věděla, že jsem se nezbláznila a nešálí mě zrak :roll: :mrgreen:
:mrgreen: škoda že jsi nezaložila diskuzi tady, taky bych tě odkázala na IQ test :mrgreen: :P
  • Nahlásit
  • Citovat
10638
10.3.17 09:58

A s čím chceš poradit? :) Zvracíš a máš pozitivní test.. ano jsi těhotná ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6421
10.3.17 09:59

K tomu testu je návod a tam se píše co? Že jestliže se na bílém poli objeví čárka jsi těhotná. A co se stalo? Na bílém poli se ukázala čárka. Z toho můžeme vydedukovat že jsi těhotná. Super, co? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 10:01

Jasne… KOMU SE TO NELIBI ad nekomentuje nikdo ho oto neprosi… Nejsem si jista kdyz Porad Mam Menstrulaci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
10.3.17 10:01
@Doe_Jane píše: :mrgreen: škoda že jsi nezaložila diskuzi tady, taky bych tě odkázala na IQ test :mrgreen: :P

To mě nenapadlo, jestli za to mohla výška mého IQ nevím :think: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
10.3.17 10:02
@Nella7589 píše:
Jasne… KOMU SE TO NELIBI ad nekomentuje nikdo ho oto neprosi… Nejsem si jista kdyz Porad Mam Menstrulaci

teď jsi tomu dala korunu ty menstrulace :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Doe_Jane
10.3.17 10:05
@radkka píše:
To mě nenapadlo, jestli za to mohla výška mého IQ nevím :think: :mrgreen:

já myslím že by stačilo to dát do jedné z milionu diskuzí tu fotku a všichni by potvrdili a já bych tam nebyla protože do takových diskuzí nelezu, tady mě přilákalo slovo „testík“ :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
6421
10.3.17 10:06
@Doe_Jane píše:
já myslím že by stačilo to dát do jedné z milionu diskuzí tu fotku a všichni by potvrdili a já bych tam nebyla protože do takových diskuzí nelezu, tady mě přilákalo slovo „testík“ :mrgreen:

Testik je magnet, taky jsem to rozklikla kvůli němu :D a jo, je to ještě zajímavější než jsem tušila :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
10.3.17 10:06
@Doe_Jane píše:
teď jsi tomu dala korunu ty menstrulace :lol:

Ale no tak, za to může telefon nebo je to překlep (a proto to je i v úvodním příspěvku) 8) :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama