Znovu testovat?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

robatko23
Kecalka 268 příspěvků 06.03.17 18:47
Znovu testovat?

Ahoj holky, už jsem to tu jednou dávala, tak se případně omlouvám za spam, ale toto je test ze soboty (třetí pozitivní, týden před ms) a já se chci zeptat, zda mám testovat ještě zítra ráno? Nebo jestli už je to prostě jasné?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

katrih
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 06.03.17 18:52

Ještě by se mohlo stát, že mimi s ms odejde. Nechci tě strašit, ale asi bych ještě čekala do ms. Jinak takovýto test je jasně pozitivní, budu držet palce ať to vyjde :)

robatko23
Kecalka 268 příspěvků 06.03.17 18:54
@katrih píše:
Ještě by se mohlo stát, že mimi s ms odejde. Nechci tě strašit, ale asi bych ještě čekala do ms. Jinak takovýto test je jasně pozitivní, budu držet palce ať to vyjde :)

Já si říkám že je to málo pravděpodobné když je čárka tak výrazná… :)

Tichošlápek
Extra třída :D 10472 příspěvků 06.03.17 18:56

A to ja bych testla :) aspoň uvidíš jak čárka sílí

katrih
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 06.03.17 18:57

@robatko23 taky si myslím, že uz je to jasné :)

katrih
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 06.03.17 18:58

@robatko23 ja mam ted test jako ty a mám uz 2 dny zpoždění a stejně budu testovat abych se ujistila :mrgreen:

Uju
Kelišová 6526 příspěvků 06.03.17 19:01

No, tak za mne je to jasné :D Já měla takto test cca když jsem měla dva dny zpoždění.

robatko23
Kecalka 268 příspěvků 06.03.17 19:14

Holky, taky jste vždy před testováním byly nervozní, zda se druhá čárka znova objeví nebo jste se bály, aby nezeslábla? Nebo jsem prostě divná :lol: :lol:

katrih
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 06.03.17 19:26

@robatko23 nejsi sama, jsem to samé :lol:

zumzum
Ukecaná baba ;) 2446 příspěvků 2 inzeráty 06.03.17 19:38
@robatko23 píše:
Holky, taky jste vždy před testováním byly nervozní, zda se druhá čárka znova objeví nebo jste se bály, aby nezeslábla? Nebo jsem prostě divná :lol: :lol:

Bud v klidu od pozitivniho testu se budes uz porad jen bat :) od kontroly ke kontrole jestli je vse ok. Pak ucitis pohyby tak clovek trochu zklidni ale jen na chvili pac se budes bat jestli jich neni moc nebo malo. Pak se budes bat rodit. Pak aby bylo zdrave a v poradku. Jestli dobre roste, jestli se dobre vyviji. A tak furt neco :lol:
Takze odted se uz budes jenom bat, ale zase to bude stat za to…

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 06.03.17 20:20

Tak tohle je jasné, já bych ještě udělala test, aspoň uvidíš jak čárka krásně sílí :)

robatko23
Kecalka 268 příspěvků 07.03.17 06:22

Ahoj holky, tak tady je dnešní tt :srdce: 4 dny před ms…

katrih
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 07.03.17 06:50

@robatko23 ja myslim, že můžeme gratulovat  :potlesk:

zumzum
Ukecaná baba ;) 2446 příspěvků 2 inzeráty 07.03.17 07:41

Jo to by mohly byt klidne u dvojky :)

Uju
Kelišová 6526 příspěvků 07.03.17 17:57

Gratuluji :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >