Reklama

Znovu testovat?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

robatko23
Kecalka 252 příspěvků 06.03.17 18:47
Znovu testovat?

Ahoj holky, už jsem to tu jednou dávala, tak se případně omlouvám za spam, ale toto je test ze soboty (třetí pozitivní, týden před ms) a já se chci zeptat, zda mám testovat ještě zítra ráno? Nebo jestli už je to prostě jasné?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

katrih
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 06.03.17 18:52

Ještě by se mohlo stát, že mimi s ms odejde. Nechci tě strašit, ale asi bych ještě čekala do ms. Jinak takovýto test je jasně pozitivní, budu držet palce ať to vyjde :)

robatko23
Kecalka 252 příspěvků 06.03.17 18:54
@katrih píše:
Ještě by se mohlo stát, že mimi s ms odejde. Nechci tě strašit, ale asi bych ještě čekala do ms. Jinak takovýto test je jasně pozitivní, budu držet palce ať to vyjde :)

Já si říkám že je to málo pravděpodobné když je čárka tak výrazná… :)

Tichošlápek
Echt Kelišová 9633 příspěvků 06.03.17 18:56

A to ja bych testla :) aspoň uvidíš jak čárka sílí

katrih
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 06.03.17 18:57

@robatko23 taky si myslím, že uz je to jasné :)

katrih
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 06.03.17 18:58

@robatko23 ja mam ted test jako ty a mám uz 2 dny zpoždění a stejně budu testovat abych se ujistila :mrgreen:

Uju
Kelišová 6514 příspěvků 06.03.17 19:01

No, tak za mne je to jasné :D Já měla takto test cca když jsem měla dva dny zpoždění.

robatko23
Kecalka 252 příspěvků 06.03.17 19:14

Holky, taky jste vždy před testováním byly nervozní, zda se druhá čárka znova objeví nebo jste se bály, aby nezeslábla? Nebo jsem prostě divná :lol: :lol:

katrih
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 06.03.17 19:26

@robatko23 nejsi sama, jsem to samé :lol:

zumzum
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 2 inzeráty 06.03.17 19:38
@robatko23 píše:
Holky, taky jste vždy před testováním byly nervozní, zda se druhá čárka znova objeví nebo jste se bály, aby nezeslábla? Nebo jsem prostě divná :lol: :lol:

Bud v klidu od pozitivniho testu se budes uz porad jen bat :) od kontroly ke kontrole jestli je vse ok. Pak ucitis pohyby tak clovek trochu zklidni ale jen na chvili pac se budes bat jestli jich neni moc nebo malo. Pak se budes bat rodit. Pak aby bylo zdrave a v poradku. Jestli dobre roste, jestli se dobre vyviji. A tak furt neco :lol:
Takze odted se uz budes jenom bat, ale zase to bude stat za to…

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 06.03.17 20:20

Tak tohle je jasné, já bych ještě udělala test, aspoň uvidíš jak čárka krásně sílí :)

robatko23
Kecalka 252 příspěvků 07.03.17 06:22

Ahoj holky, tak tady je dnešní tt :srdce: 4 dny před ms…

katrih
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 07.03.17 06:50

@robatko23 ja myslim, že můžeme gratulovat  :potlesk:

zumzum
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 2 inzeráty 07.03.17 07:41

Jo to by mohly byt klidne u dvojky :)

Uju
Kelišová 6514 příspěvků 07.03.17 17:57

Gratuluji :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama