Lze otěhotnět během kojení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 18:57
Lze otěhotnět během kojení?

Mám takový problém. Jsem neplodná, léčila jsem se na repro klinikách, po dlouhých letech a mnoha pokusech jsem otěhotněla. Rodila jsem před 10 měsíci a od té doby jsem neměla menstruaci, stále kojím. Posledních několik dní mi bylo dost špatně, nevolnost, nechutenství, chuť na některé potraviny, pocit na zvracení při pohledu na některá jídla atd. Udělala jsem si TT no a světe div se - je pozitivní. Je vůbec možné, abych byla těhotná? Nemůže HCG zvyšovat i něco jiného?
Předem díky za vaše názory.

U lékaře jsem ještě nebyla, proto příspěvek vkládám anonymně (hodně lidí mě tu zná).

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Little_Talker
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 04.03.17 19:00

Ano kojení není antikoncepce a nebyla by jsi první, kdo měl dítě z umělého oplodnění a brzy na to otěhotněl přirozeně. Gratuluji :kytka:

Hobitka
Závislačka 3492 příspěvků 04.03.17 19:01

Ano, behem kojeni lze otehotnet. Myslim si, ze falesna pozitivita testu je malo pravdepodobna. Jinak mam dve kamaradky, co po IVF byly prirozene tehotne do pul roku po porodu, asi dobre pohnojeno.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 04.03.17 19:01

No velmi pravědpodobně těhotná jsi, gratuluju :kytka: jste museli trefit první ovulaci po porodu, tak první MS ani nepřišla :) já otěhotněla při kojení 2 krát, ale pokaždý u jsem menstruaci pár měsíc měla první ovulaci jsem nikdy netrefila :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 19:08

Kamarádka takto otěhotněla po 9 měsících po porodu, taky ještě kojila a před tím se přes 5 let léčila s neplodností a tehdy otěhotněla až z 3. IVF, v dubnu bude rodit, tak je to možné :palec: Já jsem stejný případ a otěhotněla jsem po 14 měsících po porodu. Gratuluji :D

Anonym kvůli kamarádce

andelka83
Neúnavná pisatelka 19885 příspěvků 04.03.17 19:16

Kojení funguje jako antikoncepce jen někdy a u někoho ( třeba u mě po obou porodech 11 měsíců). Trefili jste první ovulaci, takže ms už nepřišla. Gratuluju. A znám víc žen které přirozeně otěhotněly po mnohaleté neplodnosti a předchozím umělém. Jedna má dokonce miminko jen kousek přes rok od toho prvního.

apanda
Neúnavná pisatelka 17585 příspěvků 04.03.17 19:33

Kojení neni antikoncepce, takze to možné je ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 19:35

Moc děkuju za odpovědi. Samozřejmě máme obrovskou radost :-)

Hanka253
Zasloužilá kecalka 835 příspěvků 5 inzerátů 04.03.17 19:38
@Little_Talker píše:
Ano kojení není antikoncepce a nebyla by jsi první, kdo měl dítě z umělého oplodnění a brzy na to otěhotněl přirozeně. Gratuluji :kytka:

Přesně!! Taky znám takové :)

Gratuluji a držím palce! :D

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 04.03.17 19:56

Gratuluju :potlesk: :potlesk:

Tichošlápek
Extra třída :D 10435 příspěvků 04.03.17 19:56

Jako ja :) první dítě díky lékařům, prý to samo nepůjde uz nikdy. No kojila jsem, používali jsme pro sichr kondom - az na jednu noc, kdy jsme byli líní. No a teď tu mam jednoho dvouletaka a jedno sedmimesicni překvapeni. Gratuluji :kytka:

pufik20
Kecalka 340 příspěvků 04.03.17 19:59

Vítej v klubu taky se mi stalo, že jsem otěhotněla při kojení, ale věděla jsem, že je to možné. Gratuluji

marfra
Generální žvanilka 23219 příspěvků 28 inzerátů 04.03.17 20:00

Urcite jde. Kamaradka takhle otehotnela 3m po porodu. Taky prvni dite nemohli mit a druhe prislo samo takhle rychle. Takze gratuluju! :kytka:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16444 příspěvků 04.03.17 20:00
@Anonymní píše:
Mám takový problém. Jsem neplodná, léčila jsem se na repro klinikách, po dlouhých letech a mnoha pokusech jsem otěhotněla. Rodila jsem před 10 měsíci a od té doby jsem neměla menstruaci, stále kojím. Posledních několik dní mi bylo dost špatně, nevolnost, nechutenství, chuť na některé potraviny, pocit na zvracení při pohledu na některá jídla atd. Udělala jsem si TT no a světe div se - je pozitivní. Je vůbec možné, abych byla těhotná? Nemůže HCG zvyšovat i něco jiného?
Předem díky za vaše názory.U lékaře jsem ještě nebyla, proto příspěvek vkládám anonymně (hodně lidí mě tu zná).

tak záleží, proč by tě prohlásili za neplodnou. Kdyby ti např. chyběla děloha nebo vaječníky, lze to brát definitivně.
Vyšel ti test, zjevně se lékaři s neplodností mýlili. Gratuluji :kytka:

zrcadlo
Kelišová 6857 příspěvků 04.03.17 20:08

Gratuluju, akorát se připrav na nechápavý výraz sestřiček v ordinaci a třeba na prvotrimestrálním screeningu, až se tě budou ptát na datum poslední menstruace a ty jim řekneš termín před více než dvaceti měsíci. Já to měla stejně (druhé těhotenství bez menstruace, prostě jsme trefili první ovulaci) a v Gennetu na mě ta mladá holka koukala jako na idiota, že ale do systému musí něco napsat a menses jsem mít musela :roll: (to jsem v profi zařízení typu Gennet fakt nečekala).

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >