Kdy se u vás objevil pozitivní test?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AARROO
Nováček 6 příspěvků 28.02.17 21:22
KDY se u vás objevil pozitivní test?

Ahoj baby,

já vím, že co těhotenství, to jiný průběh a jiný začátek, ale jen orientačně: kdy se u vás ukázal pozitivní test? Který den cyklu?

Já jsem 9. den po ovulaci začala špinit (celkem 4 dny, z toho jeden den silněji, zbytek jen hnědé špinění) a první dva dny mě ddost bolelo břicho - jako při menzes, ale menší intenzita.

Menzes má přijít za dva dny… Tak nevím, jeslti mi přišla předčasně (ale za poslední rok se mi to nikdy nestalo), anebo to třeba mohlo být uhnizďování… Bože, kéž by!!!

Bojím se testovat, abych nebyla zklamaná… Dnes mám 25 DC.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Conulka
Závislačka 3758 příspěvků 28.02.17 21:32

Tak ovulace byla, to je fajn a byl i sex? :lol: ne dělám si srandu, spíš bych to počítala od sexu
já měla slabou čárku 12. den po sexu 2 dny před MS

AARROO
Nováček 6 příspěvků 28.02.17 21:34

@Conulka No jéje, těch bylo :)))))

Zkusím asi testnout zítra… den před očekávanou MS, snad by tam mohla být už aspon slaboučká…

RenKa33
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 28.02.17 21:35

Já měla slabou čárku 25 DC. Žádný duch, viditelná čárka. Test byl citlivost 10, a na utz se ukázalo, že to byly dvojčata, proto možná tak brzy //. Jen to v 7 tt odešlo…

AARROO
Nováček 6 příspěvků 28.02.17 21:41

@RenKa33 to je mi moc líto :,(, malá… Držím palečky, ať už chodí jen dobré zprávy!

Uživatel je onlinehani28
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 28.02.17 21:51

Tyden po vynechane MS. Ale ja se netestovala denne nebo tak, asi 1-2 po vynechane MS, byl ngativni, tak jsem to zkusila znova za tyden a byl pozitivni.

Lamátko
Závislačka 2569 příspěvků 28.02.17 22:07

Já 9 dní po ovulaci

Krtiinka
Kecalka 407 příspěvků 28.02.17 22:08

U me to bylo 2 dny po vynechane MS, ale uz jsem to tak nejak poznala pred testovanim :andel: pichalo me tak zvlastne v podbrisku, jinak nez pred normalni MS :kytka:

Namby
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 28.02.17 22:09

Já si dělala test, až 10 den po vynechání. Furt jsem si říkala, že na poprvé to určitě nevyjde a mám to jen zpožděný. Jinak asi dva týdny před MS mě děsně bolelo břicho ( jako kdybych to měla dostat ). Zkus neplašit a počkat. Pak tady bude další diskuze jestli tam duch je nebo není :D. Neber to zle vím, že si nedočkavá. Držím palce ať se povede :)

Aotearoa
Kelišová 5114 příspěvků 28.02.17 22:14

7DPO O jsem měla uz viditelnou čárku. Žádného ducha.

Příspěvek upraven 28.02.17 v 23:19

Atriplexik
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 28.02.17 22:19

Viditelná čárka 10dni od ovulace.

Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 28.02.17 22:32

3dny po vynechani MS duch,4.den uz jasná čárka :)

teresa27
Povídálka 32 příspěvků 35 inzerátů 01.03.17 00:32

2 dny pred ocekavanou MS viditelna carka.

Matylda2
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 02.03.17 11:44

Ahoj holky, já jsem dnes 16 dní od iui, testy úplně negativní a menstruace už 3 dny zpožděná. Před pěti dny bylo pidi špinění světle hnědé jen na intimce trvalo dva dny jinak po krvi ani stopa úplně cisto.uz deset dní návaly, tlaky v podbřišku, únava, mám ještě šanci nebo už by test musel ukázat? Zajela bych si na krev aby bylo rozhodnuto, ale jsem z vesnice do města se nedostanu dřív než v pondělí.

Malina7
Závislačka 2708 příspěvků 03.03.17 09:18

Já si dělala test 10 dní po vynechání MS. Kde jsem měla jistotu. U prvního dítěte jsem to také tak dělala. Ono stejně mi to tělo dalo nejevo i bez té MS. :P

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >