Reklama

Bojím se, že jsem těhotná a nevím si rady

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lunamina01
Povídálka 17 příspěvků 26.02.17 13:01
Bojím se, že jsem těhotná a nevím si rady

Ahoj holky, potřebuju nutně pomoct nebo znát vaše názory. Je mi 16 let a včera jsem se s přítelem měla pohl. styk. Jde o to že před tím jsem ho uspokojovala nejdříve rukou na které jsem cítila jakousi tekutinu a potom i pusou. Pak jsem mu nasadila kondom a měli jsme pohl. styk. Já se bojím že ta tekutina mohlo být i s trochou sperma i když se potom udělal jenom do kondomu a před tím ne a právě tu tekutinu jak jsem měla na ruce tak tou samou rukou jsem nandavala kondom a třeba nemohlo se to tam zanést? Bojím se abych pak z toho nebyla těhotná. Opravdu prosím o pomoc.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Anix
Závislačka 3738 příspěvků 26.02.17 13:07

@Lunamina01
Nejdříve si kup knihu sexuální výchovy a pak až praktikuj pohl.styk.
Nevyzrálé štěňátko… hele nebo se zeptej doma mamky :jazyk:

xammy
Kecalka 461 příspěvků 26.02.17 13:08

@Lunamina01 Ze bys byla tehotna je velice nepravdepodobne :hug:

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 26.02.17 13:08

Vše je možné ale jako vždycky ti tady všechny řekneme, ať si uděláš test (samozřejmě vyvěštěno z křišťálové koule :lol: )
Pokud si myslíš že riziko je velké, zajdi si po postinor (max 72 hod po) jinak počkej na menstruaci a pokud nepřijde tak potom až v rozmezí dvou týdnů následuje test
Nemyslím si že bys mohla být těhotná :) jde tam o hodně faktorů, hlavně o plodné dny :kytka:

Příspěvek upraven 26.02.17 v 13:19

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 26.02.17 13:09

@Lunamina01 mohlo, ale pravděpodobně z toho nic nebude ;) plodných dnu je málo, musela bys mít fakt smůlu

atominnka
Generální žvanilka 21550 příspěvků 26.02.17 13:11

Myslím, že je naprosto minimální šance, že bys otěhotněla. Za jedno množství spermií na té ruce bude minimální a za druhé na vzduchu rychle chcípnou.
byla bych v klidu být tebou :-)
Přinejhorším můžeš zajít si koupit Postinor, už není na předpis. Ale myslím, že je to celkem zbytečné u tebe.

cecetka
Kelišová 7175 příspěvků 26.02.17 13:13

Ach jo :roll: :roll: :roll:

atominnka
Generální žvanilka 21550 příspěvků 26.02.17 13:14
@Anix píše:
@Lunamina01
Nejdříve si kup knihu sexuální výchovy a pak až praktikuj pohl.styk.
Nevyzrálé štěňátko… hele nebo se zeptej doma mamky :jazyk:

ježišikriste, ona se normálně slušně ptá. Nemůžeš normálně slušně odpovědět?

latunka01
Kelišová 6927 příspěvků 26.02.17 13:18
@atominnka píše:
ježišikriste, ona se normálně slušně ptá. Nemůžeš normálně slušně odpovědět?

to se tady nenosí, většina uživatelek totiž odjakživa všechno ví a všechno zná a zřejmě jim nikdy nebylo 16let a neměly za sebou první sex ;)

Terisos
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 26.02.17 13:33
@latunka01 píše:
to se tady nenosí, většina uživatelek totiž odjakživa všechno ví a všechno zná a zřejmě jim nikdy nebylo 16let a neměly za sebou první sex ;)

Jak víš, že byl úplně první? A v dnešní době sexuální výchovy a volně dostupných informací v knihách, časopisech a na internetu… To jsou děcka líné číst i o sexu? Pak nemají mít děti vlastní děti…

Sashie
Ukecaná baba ;) 1950 příspěvků 26.02.17 13:53

Milá zakladatelko, je velmi nepravděpodobné, že bys byla těhotná. Udělejte si s přítelem příjemný podvečer a pořádně vše nastudujte, protože zrovna sex je případ, kde je potřeba i trocha teorie;-)

atominnka
Generální žvanilka 21550 příspěvků 26.02.17 13:58

@Terisos ale tak tohkle jsou věci, které se většinou v časácích nepíšou. A doma se třeba stydí zeptat :nevim:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.17 14:03

Neboj :) to spíše vyhraješ třikrát za sebou jackpot ve sportce než aby jsi z tohohle otěhotněla ale pokud chceš mít jistotu tak kup Postinor, ale podle mě vyhozené peníze :kytka:

Terisos
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 26.02.17 14:28
@atominnka píše:
@Terisos ale tak tohkle jsou věci, které se většinou v časácích nepíšou. A doma se třeba stydí zeptat :nevim:

V 16 už za sebou musí mít sexuální výchovu.

atominnka
Generální žvanilka 21550 příspěvků 26.02.17 14:30

@Terisos no jo, ale tohle se tam třeba neřešilo. Bože. Prostě se zeptala. raděj když se 100× zeptá než aby se v tom topila a nervovala se

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Evropa zaspala, měla se inspirovat v Perském zálivu, říká arabista Pelikán

Že si s migrační vlnou Evropská unie ukrojila mnohem větší krajíc, než může... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama