Krevní těhotenský test - duch?

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikiiis
Stálice 80 příspěvků 23.02.17 17:32
Krevní těhotenský test - duch?

Zdravicko :)
Mate tu nekdo zkušenosti s krevnim tehotenskym testem k domacimu pouziti?
Ja jsem ho delala a je na nem duch, zajimalo by me jestli se to stava nebo to byla jen chyba testu nebo jen se zviditelnila nejaka ryska.
Diky :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

chelsinka1988
Kecalka 477 příspěvků 23.02.17 17:50

Většinou duch je známka velmi ranneho těhotenství. Na tvem místě bych si udělala znovu test za pár dní a pak navštívila svého gynekologa.

Bobby
Extra třída :D 14050 příspěvků 23.02.17 17:57

Podivej se do recenzi. Holkam dela falesne carky. Nemas foto?

chelsinka1988
Kecalka 477 příspěvků 23.02.17 18:01
@Bobby píše:
Podivej se do recenzi. Holkam dela falesne carky. Nemas foto?

Neříkám, ze je to vždy stoprocentní důkaz těhotenství, ale bývá. Stoprocentní tehotenstvi potvrdí až odběr krve. My se tu jen můžeme dohadovat a spekulovat.

Příspěvek upraven 23.02.17 v 18:02

Nikiiis
Stálice 80 příspěvků 23.02.17 18:01

@Bobby mam foto, je tam slaboucky duch, myslela jsem, ze zrovna tyhle krevni maji dat jasnou odpoved :D

Niny
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 23.02.17 18:03

Kopiruji, co jsem psaka v zari
Zkušenost s testem HCG z krve pro domácí použití

Ahoj, taky přidávám zkušenost, před transferem jsem si objednala dva krevní testy a jelikož jsem byla nedočkavá testovala jsem již velmi brzy - klasickým testem z moči. Když se na testu z moči objevila viditelná čárka, kterou viděl bez problému i manžel, udělala jsem první krevní test, vím, že zbytečně, jen jsem to chtěla vědět, jak se s ním pracuje.

K mému překvapení na něm vyšla mizivá čárečka, kterou jsem opravdu měla problém vidět, takový duchostín (pro informaci, jednalo se o 8. den po transferu hečující blastocysty)…

O dva dny později, jsem tedy udělala druhý krevní test, již je na něm plná a jasná čárka.

Za mě shrnutí k testu:

úplněs si neumím představit při sebetestování práci s tím jejich napichovátkem na krev… já se do prstu bodla klasickou injekční jehlou… bylo to trochu unavné vymačkat dost krve, ale šlo to. (v návodu je, ale jasně napsáno, že není určné k sebetestování)
Kdybych neměla pozitivní test z moči, přečetla bych první test jako negativní, což nechápu, protože z krve má být pozitivita přeci jasnější.
Takže si myslím, že pro časné testování a prvnotní informaci před dnem MS je to nejistý test… možná budou muset výrobci ještě něco poupravit. Zatím se mi zdají proužky s citlivostí 10mUL/mL stále ještě lepší.

a ještě dodávám, pregnyl nebo jiné léky s obsahem HCG jsem ani před ani po transferu nebrala, takže moč musela být ovlivněna opravdu a jen HCG z embrya

Nikiiis
Stálice 80 příspěvků 23.02.17 18:07

Ono to jejich napichovatko je docela sila, a docela to i dost bolí

Nikiiis
Stálice 80 příspěvků 23.02.17 18:13

Tohle se tam objevilo mne

Icestar
Závislačka 4218 příspěvků 1 inzerát 23.02.17 18:34

@Nikiiis Žádného ducha nevidím. Negativní test.

chelsinka1988
Kecalka 477 příspěvků 23.02.17 18:43
@Icestar píše:
@Nikiiis Žádného ducha nevidím. Negativní test.

ja jo. Musíš se pořádně zadivat a jde vidět. A hlavně si vezmi, ze je to ještě hodně zkreslené přes foto. Ale vidím.

Nikiiis
Stálice 80 příspěvků 23.02.17 18:53

Mam teda zkouset dalsi test nebo ti nema smysl?

Niny
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 23.02.17 19:28
@Nikiiis píše:
Mam teda zkouset dalsi test nebo ti nema smysl?

Zkoušela bych, ale klasický z moče… ty krevní, podle ukazujou až od vyšší hodnoty. Za tu cenu (jak finanční, tak psyhickou) to nestojí

Nikiiis
Stálice 80 příspěvků 23.02.17 19:38

U tech krevnich maji psanou citlivost 10, ale zkusim radeji ten z moči, asi to bude lepsi :)

Meginka24
Povídálka 12 příspěvků 12.04.17 13:46

A holky co myslíte u mě? Včera večer jsem dělala a viděla jsem ho jen já. Teď jsem dělala jiný a jde i vyfotit.Co myslíte? K dr.jsem objednaná až na úterý. :think:

Ema2013
Nováček 2 příspěvky 12.04.17 14:14

Ahoj holky mám takovýzvláštní dotaz. Dělala jsem si dvakrát krevní těh. test oba pozitivní, ale test z moči negativní :nevim:.Mám 16 dní od posl. styku. Stalo se vám to někomu, že test z moči vyšel později? 16 dní od styku by už mělo být něco vidět ne? Objednaná jsem až na příští týden k dr..děkuji za odpovědi :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >