Dvě dělohy a týden těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andilek007
Povídálka 19 příspěvků 21.02.17 22:18
Dvě dělohy a tt

Ahoj holky… chtěla bych se zeptat, zda-li tu někdo máte zkušenosti se dvěma delohami?… jde mi o to, zda Vám těhotensky test bez problémů vyšel pozitivní?… ja mela na prvním tt ducha, ale krásně viditelného… test jsem si dělala asi brzy, ale nebylo mi dobře a něco jinak, tak jsem hold nevydržela… další pak odpoledne byl negativní (možná duch, ale slabounky… ).. kamarádka mi poradila ovulacni testy, ze někdy ukáží těhotenství dříve než tt… ovulacni testy mám cca týden pozitivní… ale na tt jen duch.. může to být tehotenstvi?… nas napadlo, ze když mám dvě dělohy, tak jestli právě tt dokáže rozpoznat těhotenství… ze treba neví, co ukázat…?… snad jsem to napsala srozumitelné a předem děkuji za jakékoliv odpovědi :slight_smile: :slight_smile:… btw… tehotenske příznaky jsou…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Niny
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 21.02.17 22:22

Osobně myslím, že dvě dělohy nemají na TT vliv. ale je možné, že testuješ brzy, případně… já také mívám na začátku těhotenství dlllooouuuhhhééé období, kdy je tt prakticky stejně slabý a pak třeba po týdnu teprve zesílí.
Jak dlouho jsi od ovulace? Případně kolikátý den cyklu? Zkusila bych test třeba za tři dny, případně k lékaři na krev.

Icestar
Závislačka 4218 příspěvků 1 inzerát 21.02.17 22:24

@Andilek007 Jak můžeš mít dvě dělohy? 8o

Andilek007
Povídálka 19 příspěvků 21.02.17 22:26
@Niny píše:
Osobně myslím, že dvě dělohy nemají na TT vliv. ale je možné, že testuješ brzy, případně… já také mívám na začátku těhotenství dlllooouuuhhhééé období, kdy je tt prakticky stejně slabý a pak třeba po týdnu teprve zesílí.
Jak dlouho jsi od ovulace? Případně kolikátý den cyklu? Zkusila bych test třeba za tři dny, případně k lékaři na krev.

No kamarádka hledala a stále hleda, a v mém případě prý cyklus 56dni a testovat bych měla az 41den… od ovulaci nevím, jelikož oči testy pozitivní… ale asi to nejlépe vyresim tím odběrem…

Andilek007
Povídálka 19 příspěvků 21.02.17 22:27

@Icestar úplně normálně… :hug:

ugluk
Hvězda diskuse 43132 příspěvků 21.02.17 22:27

Nevidim duvod, proc by mela mit hladina hCG souvislost s tvarem ci poctem deloh, je-li tehotenstvi usidleno opravdu v deloze.

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 21.02.17 22:30

Nemyslim si, ze by dve delohy mely na tt vliv. Oplodnene vajicko do jedne z nich sklouzne, uhnizdi se a to, ze je druha prazdna, je v tu chvili jedno. Na kouzleni s ovulacnima testama bych se vyprdla.

Icestar
Závislačka 4218 příspěvků 1 inzerát 21.02.17 22:30

@Andilek007 Hned jsem si to googlila. Teda přiznám se, v životě jsem o tom neslyšela a nikdy by mě nenapadlo, že je to možné. Děkuji za nepřímé rozšíření obzorů :kytka:

K tvému dotazu - těhotenský test reaguje na přítomnost hormonu v moči. Pokud je v děloze (kterékoliv její části) uhnízděné oplodněné vajíčko a započala produkce tohoto hormonu, jsi těhotná. Pokud jde vše tak, jak má, těhotenský test sílí viditelně cca obden (nutno používat stejnou značku testu). Pokud zůstává dlouhodobě na stejné úrovni, obvykle to značí, že se vajíčku nedaří a brzy bude odplavené s menstruační krví. „Prázdnost“ té druhé části dělohy na to nemá žádný vliv - jde o hormon, který při těhotenství proudí celým tělem - krví, vyplavuje se do moči.
Držím ti palce.

Niny
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 21.02.17 22:38

Držím palce, co prokáže krev… při dlouhých, nepravidelných cyklech je jakékoliv počítání na nic :( to chápu

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 21.02.17 23:34

To by určitě vliv mít nemělo, hcg by mělo být v moči +- stejný, ať je těhotenství v jedný děloze, nebo ve druhý. držím palce

beruska9
Extra třída :D 10716 příspěvků 22.02.17 09:01

Ze je odpoledni test slabsi nez ranni je normalni, testy se v tech doporucuji delat z ranni moci, pac tam byva hcg v nejvyssi koncentraci. Opakovala bych tak po 2-3 dnech nejdrive (jo vim, jsou nervy to vydrzet, ale pokud je vsechno ok a hcg stoupne, budes mit silnejsi carku a mensi pochybnosti ;))

jannie.23
Kecalka 369 příspěvků 22.02.17 11:27

Dvě dělohy mám taky a na výsledek TT to vliv určitě nemá ;) Jen jsem měla celkem pravidelný cyklus, takže týden po vynechání už byly dálnice.
V tvém případě se mohlo jednat o falešný výsledek testu nebo se miminko neudrželo. Testuj ve stejnou denní dobu, já měla večer testy silnější než ráno.
Ale ten odběr bude asi nejjistější, dej vědět, jak si dopadla. Držím pěsti :hug:

Andilek007
Povídálka 19 příspěvků 22.02.17 19:19

@jannie.23 taky máš?… napisu soukromou zprávu ju?

Andilek007
Povídálka 19 příspěvků 24.02.17 22:18

@beruska9 jo, ale zároveň tam je napsáno, ze k použití kdykoliv během dne :-)

Andilek007
Povídálka 19 příspěvků 24.02.17 22:19

@slavuska1 děkuju za příspěvek.. tak uvidíme.. :-)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >