Prvotní příznaky těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.17 13:34
prvotní příznaky

Ahoj, toto téma je zde již několikrát, ale se starším datem. V minulosti se mi opakovaně stalo, že po oživení diskuze na mé příspěvky nikdo nereagoval, proto tedy zakládám diskuzi novou. Chci se zeptat, od 3.2 cca do 8.2 jsem měla MS (s přítelem opakovaný nechráněný styk), zajímalo by mě, jaké jsou úplně ty nejprvotnější příznaky těhu?. Cítím se posledních cca 10 dní úplně šíleně, jako balón, stále mě bolí břicho, jako kdybych to měla dostat a hrozně mi naběhla prsa a jsou citlivá (nepoznám zda jsou citlivá více než normálně :) ). Těhotenský test mi vyšel negativní, což je asi po tak krátké době normální..ale cítím se jako těhotná (již mám syna, 5 let, ale tenkrát bylo těhu tak hektické, že si již nevybavuji, jak jsem se cítila) Jaké jsou tedy úplně prvotní příznaky a mohla bych být těhotná? Všem děkuji za odpověď :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

chipsa
Extra třída :D 13141 příspěvků 17.02.17 13:39

To jsem tedy zvědavá, co ti na to kdo odpoví a počkám si na odpověd. Kromě toho, že zde nikdo nemá věšteckou kouli a do dělohy ti nevidí, tak se asi nic lepšího nedozvíš.

freeport
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 17.02.17 13:40
@chipsa píše:
To jsem tedy zvědavá, co ti na to kdo odpoví a počkám si na odpověd. Kromě toho, že zde nikdo nemá věšteckou kouli a do dělohy ti nevidí, tak se asi nic lepšího nedozvíš.
:lol: :lol: :lol:

Maty80
Echt Kelišová 7918 příspěvků 17.02.17 13:42
@chipsa píše:
:zed: :zed: :zed: pořád a stále dokola stejně blbá otázka, na kterou nelze odpovědět.
Snad zakladatelko sama víš nejlépe kdy máš menstruaci, ovulaci, sex, a 2-3 týdny čekání než si uděláš těhotenský test, tě nezabije.

Mě to tu připadá už jako provokace, nebo naprostá debilita :oops: pardon za vulgarismus.

chipsa
Extra třída :D 13141 příspěvků 17.02.17 13:43
@freeport píše: :lol: :lol: :lol:

Pardon, ale nevím jak se dá určovat těhotenství 9 dnů po menstruaci. Ovulace v tak krátké době pravděpodobně neproběhla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.17 13:44

Mě spíše zajímalo, zda by to takto rychle po MS bylo možné a jaké jsou prvotní příznaky, úplně ty první. A kdybych tu věšteckou kouli měla, tak se jí zeptám sama..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.17 13:46

Tak koukám, že bych se spíše měla omlouvat já za založení tématu a položení dotazu. Nemám tolik dětí a nejsem celý život na mateřské abych měla takové znalosti.

chipsa
Extra třída :D 13141 příspěvků 17.02.17 13:48
@Anonymní píše:
Tak koukám, že bych se spíše měla omlouvat já za založení tématu a položení dotazu. Nemám tolik dětí a nejsem celý život na mateřské abych měla takové znalosti.

Co na to říct? Musíš počkat ještě 14 dnů a potom zkusit test. Jiná rada není :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.17 13:49

@chipsa děkuji za normální odpověď.

Maty80
Echt Kelišová 7918 příspěvků 17.02.17 13:50
@Anonymní píše:

zkus se zeptat svého gynekologa, ten by se ti maximálně vysmál :lol: a naplánoval první návštěvu za měsíc, aby se bylo o čem vůbec bavit.
Taky nemám plno dětí, přesně jako ty jedno a pracuji :mavam:

Bobby
Extra třída :D 14047 příspěvků 17.02.17 13:53
@Anonymní píše:
Ahoj, toto téma je zde již několikrát, ale se starším datem. V minulosti se mi opakovaně stalo, že po oživení diskuze na mé příspěvky nikdo nereagoval, proto tedy zakládám diskuzi novou. Chci se zeptat, od 3.2 cca do 8.2 jsem měla MS (s přítelem opakovaný nechráněný styk), zajímalo by mě, jaké jsou úplně ty nejprvotnější příznaky těhu?. Cítím se posledních cca 10 dní úplně šíleně, jako balón, stále mě bolí břicho, jako kdybych to měla dostat a hrozně mi naběhla prsa a jsou citlivá (nepoznám zda jsou citlivá více než normálně :) ). Těhotenský test mi vyšel negativní, což je asi po tak krátké době normální..ale cítím se jako těhotná (již mám syna, 5 let, ale tenkrát bylo těhu tak hektické, že si již nevybavuji, jak jsem se cítila) Jaké jsou tedy úplně prvotní příznaky a mohla bych být těhotná? Všem děkuji za odpověď :hug:

To spis jsi ted v obdobi ovulace. Telo by o pripadnem tehotenstvi nijak nevedelo… Nikde nepises jak dlouhy mas cyklus…takze az budes cekat na menzes, tak udelej test pokud neprijde…jina rada neni. Priznaky muzou byt uplne stejne jako na ms

Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 17.02.17 14:01

To musí byt proste vtip tyhle otázky a omlouvam se, ale kazdej kdo se takhle pta je pro me absolutne blbej člověk, ktery by si bez internetu nejspis ani neprdnul, rict to na verejnosti tak si za blazna! Asi proto ten anonym co? :think: začni racionálně myslet a prober se!

Dominika2016
Kecalka 120 příspěvků 17.02.17 14:03

Ahoj souhlasím s @Bobby, podle mého kalendáře bys měla mít teď ovulaci. To proto ty prsa a různé příznaky. Nemyslím že bys byla těhotná z min měsíce když jsi měla tak dlouhou Ms. Zkus si udělat ovu test a hlen jaký máš. A rychle supnete na to :). Příznaky nejdříve bys mohla mít 10 dní po ovulaci. Ale to se taky může splést s PMS. Prostě sexuj té a příští ms když nepřijde, je válka šance že se zadařilo.

Nerine
Kelišová 5318 příspěvků 17.02.17 14:37

Zakladatelko,
nene, to těhotenství nebude. Vypadá to na ovulaci.
Mně třeba během plodných dnů také pobolívají prsa a břicho.
Takže místo těhotenského zkus test ovulační ;)

Jullinka9
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 17.02.17 14:53

Ahoj, podle mě se na přiznaky nemůžeš spoléhat ani když ti někdo napíše, že 14 dní po ovulaci měl takové a takové příznaky. Např. já neměla do 9 týdne žádné příznaky. žádné nafoukhlé bricho ani citlivá prsa. Každá jsme jiná. Ale stejné máme to, že zhruba v půlce cyklu (+-) probíhá ovulace. Spočítej si to, jestli jsi měla 1 DC 3.2.m pak ovulace probíhá teď, takže co teď prožíváš jsou ovulační příznaky, a rozhodně ne těhotenské.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >