Reklama

GS ovutest

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lillith666
Povídálka 23 příspěvků 15.02.17 16:29
GS ovutest

Jake mate zkusenosti s ovulacnim testem GS ovutest? Me vysel negativni I kdyz mam uz hlen a boli me u vajecniku…prosim o jakykoli nazor

Reklama

Reakce:

malytlustyhroch
Kecalka 455 příspěvků 16.02.17 01:28
@Lillith666 píše:
Jake mate zkusenosti s ovulacnim testem GS ovutest? Me vysel negativni I kdyz mam uz hlen a boli me u vajecniku…prosim o jakykoli nazor

Jestli Vas potesi jakykoli nazor, tak tady je moje zkusenost: hlen jsem pozorovala asi 3-4 dny pred tim nez mi ovu test vysel (mela jsem pepino ovu testy).
Dalsi co me napada je, ze je dobre cist pribalovy letak - na mem se treba pise, ze je nejlepsi testovat prvni ranni, ale uz jsem na emimi. narazila na nazor, ze to naopak nesmi byt prvni ranni…

Karol 1
Povídálka 26 příspěvků 22.02.17 08:32

Ahojky také jsem si teď dělala ovu testy. Mám LadyMax od Dr.Max. Testovala jsem ob 3dny od konce menstruace a 19. my vyšla slabě pozitivní druhá čárka a dnes ráno také, asi o něco silnější. Je to možné, abych měla OVU? A to tak slabou, nebo si myslíte, že to ovu není? Nevím, co si o tom mám myslet.????

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama