GS ovutest

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lillith666
Povídálka 23 příspěvků 15.02.17 16:29
GS ovutest

Jake mate zkusenosti s ovulacnim testem GS ovutest? Me vysel negativni I kdyz mam uz hlen a boli me u vajecniku…prosim o jakykoli nazor

Reakce:

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 16.02.17 01:28
@Lillith666 píše:
Jake mate zkusenosti s ovulacnim testem GS ovutest? Me vysel negativni I kdyz mam uz hlen a boli me u vajecniku…prosim o jakykoli nazor

Jestli Vas potesi jakykoli nazor, tak tady je moje zkusenost: hlen jsem pozorovala asi 3-4 dny pred tim nez mi ovu test vysel (mela jsem pepino ovu testy).
Dalsi co me napada je, ze je dobre cist pribalovy letak - na mem se treba pise, ze je nejlepsi testovat prvni ranni, ale uz jsem na emimi. narazila na nazor, ze to naopak nesmi byt prvni ranni…

Karol 1
Povídálka 26 příspěvků 22.02.17 08:32

Ahojky také jsem si teď dělala ovu testy. Mám LadyMax od Dr.Max. Testovala jsem ob 3dny od konce menstruace a 19. my vyšla slabě pozitivní druhá čárka a dnes ráno také, asi o něco silnější. Je to možné, abych měla OVU? A to tak slabou, nebo si myslíte, že to ovu není? Nevím, co si o tom mám myslet.????

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >