Můžu být těhotná bez pohlavního styku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sweeter
Povídálka 15 příspěvků 11.02.17 06:53
Můžu být těhotná bez pohlavního styku ?

Chtěla bych se zeptat jelikož jsem tu nová je mi 16 a moc to nechápu. :nevim: 4 dny před MS jsem s přítelem provozovala anální styk(vím že otěhotnění touto cestou nelze) a také mě před análním stykem dělal jazykem a poté rukou nemyslím si, že by měl ruku od preejakulatu nebo ejakulátu, ale kdo ví. Mám už 8 dní zpožděný menzes, jsem ještě panna a těhotenský test 11 dní po tomto aktu s mým přítelem je negativní. Mám si test zopakovat za 5 dní a nebo je to zbytečné. Někde jsem četla že sliny spermie zabijí mohlo by se tedy stát kdyby měl tedy sperma na ruce že by ho sliny, které ve mě už byly nějak zabily? Nevím co mám dělat menzes jsem měla přes 2 roky pravidelný jako hodinky a teď najednou prostě ne a ne přijít. Říkám si co když jsem vážně těhotná, žádné příznaky těhotenství nemám jen se nedostavil menzes. Děkuji za pomoc ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:

Luciferka79
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 11.02.17 07:32

@Sweeter broucku,kdyz jsi panna, tak opravdu tehu byt nemuzes. Spermie musi projit deloznim hrdlem, pote vejcovodem a pak se teprve potkaji s vajickem. Takze spise si zavolej na gyn. problem bude jinde. Mozna cysta na vajecniku, ta muze zpusobit to, ze se nespusti ms, navic 11 dni po zpozdene ms bys uz mela // na tehot.testu.Byly by to dve carky, a byly by hooodne videt.Je mozne, ze jsi treba i hodne prochladla. Zavolej si na tu gyndu a domluv se na kontrolu, hodne stesti :srdce:

Teremii
Kecalka 169 příspěvků 11.02.17 07:34
8o

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 07:49

Hustý.. no pravděpodobnost je hodně nízká, to spíše třikrát po sobě vyhraješ jackpot ve sportce než že otěhotníš takhle na dálku…
ale spíše mě zaujalo že provozujete anální sex a jsi ještě panna :mrgreen: zajímavé :mrgreen:

terinka4444
Hvězda diskuse 67952 příspěvků 11.02.17 08:07

Jsem panna, souložím do zadku :mrgreen:
Jinak, pokud tě prstil, a měl na prstech sperma, otěhotnění je možné, není pravděpodobné, ale je možné. Sliny ho nezabijí. Pokud tě neprstil, šance na otěhotnění je nulová.

terinka4444
Hvězda diskuse 67952 příspěvků 11.02.17 08:08

@Luciferka79 proč by nemohla být těhotná jako panna? Stačí spermie na prstu, pravděpodobnost nízká, nikoliv mizivá. Panna má také otvor do pochvy. A prst panenskou blánu nemusí a pravděpodobně nenaruší

Luciferka79
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 11.02.17 08:14

@terinka4444 tak to slysim poprve, nikdy jsem necetla nebo neslysela, ze by panna byla tehulka.No mozne je teda asi cokoliv, ale ic to nemeni na tom, ze 11 dni po vynechane ms by byl uz tt pozitivni :P

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11725 příspěvků 11.02.17 08:16
@terinka4444 píše:
@Luciferka79 proč by nemohla být těhotná jako panna? Stačí spermie na prstu, pravděpodobnost nízká, nikoliv mizivá. Panna má také otvor do pochvy. A prst panenskou blánu nemusí a pravděpodobně nenaruší

Je to trochu divný, že „nevinná“ šestnáctka zvládne ten druhý otvor bez mrknutí oka. Ale fyzicky panna je.

terinka4444
Hvězda diskuse 67952 příspěvků 11.02.17 08:17
@Luciferka79 píše:
@terinka4444 tak to slysim poprve, nikdy jsem necetla nebo neslysela, ze by panna byla tehulka.No mozne je teda asi cokoliv, ale ic to nemeni na tom, ze 11 dni po vynechane ms by byl uz tt pozitivni :P

ne, špatně čteš, píše, že 11 dnů po tom análním styku, kdy mohlo dojít k zavlečení spermatu do pochvy, je test negativní. Takže ne, ještě by test nic neukázal.

Karleon
Kelišová 5360 příspěvků 11.02.17 08:17

A proč se nemilujete normálně tak, jak to příroda zamýšlela?

terinka4444
Hvězda diskuse 67952 příspěvků 11.02.17 08:19
@Karleon píše:

přeci se v šestnácti nenechá odpanit, ne? :mrgreen:

Anna766
Hvězda diskuse 71043 příspěvků 11.02.17 08:20
@Luciferka79 píše:
@terinka4444 tak to slysim poprve, nikdy jsem necetla nebo neslysela, ze by panna byla tehulka.No mozne je teda asi cokoliv, ale ic to nemeni na tom, ze 11 dni po vynechane ms by byl uz tt pozitivni :P

Já už jsem o těh. panně slyšela. Marie, nic ti to neříká?

Anna766
Hvězda diskuse 71043 příspěvků 11.02.17 08:21
@Karleon píše:

Tak zřejmě se chce ochránit před těhotenstvím ne?

terinka4444
Hvězda diskuse 67952 příspěvků 11.02.17 08:22
@Anna766 píše:
Já už jsem o těh. panně slyšela. Marie, nic ti to neříká?

myslíš, že to taky měla z análu a prstění? :mrgreen: fuj tedy terinko, noc ti není svaté :cert: :cert: :cert:

Anna766
Hvězda diskuse 71043 příspěvků 11.02.17 08:25
@terinka4444 píše:
myslíš, že to taky měla z análu a prstění? :mrgreen: fuj tedy terinko, noc ti není svaté :cert: :cert: :cert:

Do toho jsem nechtěla až takhle zabřednout :lol: to si radši nepředstavuju.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >