Reklama

Tiché těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

market77
Nováček 10 příspěvků 09.02.17 16:47
Tiché těhotenství

Ahoj, vím, že si budete myslet, že jsem asi blázen, ale když čtu všechny ty internetové diskuze, tak koukám, že je možné uplně všechno. 30.10. jsem měla poslední pohl. styk, beru antikoncepci, ale v ten měsíc jsem měla střevní potíže. Test negativní a mestruaci jsem dostala už 3×. Moje otázka zní, jestli jste některá zjistila těhotenství třeba až v 5. měsíci těhotenství a menstruace přicházela pravidelně a negativni testy byly taky? :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12661 příspěvků 1 inzerát 09.02.17 16:49

Dojdi si na krev protože jinak nebudeš věřit ničemu

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 09.02.17 16:54

To uz by to asi i kopalo, ne?

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15595 příspěvků 09.02.17 16:55

Ne, nikdy se mi nic takového nestalo. Tvé těhotenství je velmi nepravděpodobné.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15595 příspěvků 09.02.17 16:56
@pikola píše:
To uz by to asi i kopalo, ne?

končila by třetí měsíc, to ještě ne :lol:

market77
Nováček 10 příspěvků 09.02.17 17:02
@pe-terka píše:
Ne, nikdy se mi nic takového nestalo. Tvé těhotenství je velmi nepravděpodobné.

To jsem si taky myslela:) menstruace, negativní test, jasná známka, že těhotná nejsem. Ale všechny ty diskuze mě pěkně zmátly :roll:

Karleon
Kelišová 5277 příspěvků 09.02.17 17:08

Při užívání antikoncepce je krvácení z vysazení a ne menstruace, takž bys krvácet mohla klidně dál. Ale negativní test je negativní test.

grafinka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 17:28

Mě teda menstruace vynechala hned první měsíc, ale moje sestra měla normální MS ještě 3měsíce a přišla na to tudíž až někdy ve 4.měsíci. Ale netestovala, když nevěděla, takže jestli by měla negat. testy o čemž pochybuju vážně nevím :nevim:

Jana206
Nadpozemská drbna 26293 příspěvků 09.02.17 17:39

Navzdory všem fámám si myslím, že těhotenství je při negativním těhotenském testu vysoce nepravděpodobné. Testy jsou citlivé na hodnotu 10 a už na konci ms cyklu se průměrné hladiny hcg pohybují v řádu několika stovek, jdou rychle nahoru, každé dva dny se to dvojnásobí. Ani po vrcholu někdy v 8.nebo 9.týdnu nevěřím tomu, že hcg klesne pod hodnoty měřitelnosti testem. Testy odhalí i biochemická těhotenství a rann potraty.

Občas se vyskytnou ženy, které měly „ms“ ještě první dva nebo tři měsíce, ale gynekologové píší, že se to stává vzácně a je to krvácení nepodobné menstruaci, které pracovně vytížená žena, která příliš nesleduje svůj cyklus, může za ms zaměnit.
Tyto ženy většinou v prvních měsících netestují.

Žena, která měří Bt, by poznala těhotenství díky přetrvávajícím vysokým teplotám i přes krvácení.

Osobně si myslím, že takto pozdě zjištěných těhotenství je minimum, pokud ano, tak se jedná o ženy, které jsou buď nepozorné k vlastnímu tělu nebo měly problémy s cyklem - nepravidelnost, krvácení i mimo ms, že to prostě přestaly řešit :nevim:

grafinka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 17:44

@Jana206 souhlasím

Jana206
Nadpozemská drbna 26293 příspěvků 09.02.17 17:52

Hcg může ještě vzácně zvyšovat cysta žlutého tělíska(není to ta cysta na vaječníku, kterou řeší hodně žen, ta hcg nezvyšuje) a potom některé vzácné typy nádorů. Test 10 je hodně, hodně citlivý. Většinou už méně citlivý test není, měla jsem co dělat, když jsem chtěla test 20,25,skoro nikde neměli, testy 50 se snad už ani nedělají.
Když jsem si kupovala někdy před 11 lety první test, tak 50 mi běžně nabízeli a nic citlivějšího než 25 nikde neměli :mrgreen:

Na druhou stranu si říkám, jestli je to přínosné mít tak citlivé testy(ženy jsou zklamané, že zjistí těhotenství, které záhy zanikne),zase na druhou stranu mohou včas odhalit mimoděložní těhotenství nebo jiné podezření na problém vzhledem k zvýšenému hcg. Znám hodně žen, které se nesnaží otěhotnět, ale testuje se každý měsíc, třeba i v rámci symptotermální metody.

ka2ka
Extra třída :D 12661 příspěvků 1 inzerát 09.02.17 18:11
@grafinka píše:
Mě teda menstruace vynechala hned první měsíc, ale moje sestra měla normální MS ještě 3měsíce a přišla na to tudíž až někdy ve 4.měsíci. Ale netestovala, když nevěděla, takže jestli by měla negat. testy o čemž pochybuju vážně nevím :nevim:

ale nebrala jsi antikoncepci ne?

grafinka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 18:26

@ka2ka Nn. To je pravda. Nebrala jsem ji od nějakých 18ti…

ka2ka
Extra třída :D 12661 příspěvků 1 inzerát 09.02.17 18:35
@grafinka píše:
@ka2ka Nn. To je pravda. Nebrala jsem ji od nějakých 18ti…

no a zakladatelka si myslí že je těhotná i když bere antikoncepci

Malto
Kecalka 461 příspěvků 10.02.17 13:03

To už ale nemůže věřit ničemu, já věřim na to, že 2 testy negativní za sebou jsou fakt negativní. :P :P

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama