IMAG2840_1.jpg
Jake mate zkusenosti s ovulacnim testem GS ovutest? Me vysel negativni I kdyz mam uz hlen a boli me u vajecniku...prosim o jakykoli nazor
- Autor: Lillith666
- Vloženo: 15.02.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Jake mate zkusenosti s ovulacnim testem GS ovutest? Me vysel negativni I kdyz mam uz hlen a boli me u vajecniku...prosim o jakykoli nazor
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána