Pozitivní těhotenský test, pak menstruace 3x za sebou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 18:32
Pozitivní tt pak ms 3x za sebou

Maminky, prosím Vás, už nevím jestli jít k dr nebo je to prkotina, ta se ptám nejprve Vás. snažíme se 10 měsíců, poslední 3 cykly jsem měla před ms pozitivní testy, pak dorazila ms, nejprve jsem si myslela, že jde o biochemko, podruhé přišla i ms později a velmi silná, tak jsem si řekla, že se mimi neudrželo, ale teď už se mi to zdá opravdu divné. Co by to mohlo být? Nebo je to normální?

Reakce:

Aspera
Generální žvanilka 20756 příspěvků 1 inzerát 22.02.17 18:35

Kdyby nebyly testy, tak bys o tom ani nevěděla. Ale když se snažíte tak dlouho, tak bych to doktorovi řekla a uvidíš co on na to. Osobně bych řekla, že zatím nic dělat nebude a necháte tomu ještě chvíli čas. Jinak je dobré testovat až v případě zpožděné MS, tomuto se vyhneš.

Mirabe1ka
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 22.02.17 18:41

Jak moc byly ty testy pozitivní? Nebyli to jenom „duchové“ nebo rysky?

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 22.02.17 18:43

@Aspera To je jak kdybys nabádala k nechození na preventivku na gyndu, že aspoň nebude vědět, že má rakovinu. Jednou je to možná lepší nevědět, ale pokud se snaží téměř rok, je naopak dobře, že ví, že se děje něco takového. S Dr. bych to konzultovala, zkontroluje se třeba hormonální profil, zjistí se délka luteální fáze, může dát případně pak něco na udržení, pokud je problém v tom.

ppalea
Extra třída :D 11999 příspěvků 22.02.17 18:51

A mas je pozitivni i po te ms a jak silné? Jsou zeny co maji ms i pri tehotenstvi :think:

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 22.02.17 19:13

Dělala bych test až po zpozděni ms :think: Ale jinak bych zasla na gynekologii a zeptala se, zda je vše ok, aby udělal doktor ultrazvuk. Nicméně až po roce snazeno doktori začnou něco řešit. Aspoň tak mi to říkala doktorka.. :think: Držím palce, ať se brzo zadari ;)

Laurie
Kecalka 383 příspěvků 22.02.17 20:07

A ani jednou si se po pozitivním testu neobjednávala k dr? Určitě bych šla na gynekologii, asi neni uplně v pořádku pokud si 3× těhu byla a asi potratila? :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >