Reklama

Rozpity Clearblue

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenuska86
Povídálka 25 příspěvků 26.02.17 14:58
Rozpity Clearblue

Preju krasnou nedeli :kytka:
Prikladam fotku tt Clearblue, a prosim o radu, zda ma nekdo podobnou zkusenost. Slysela jsem na nej jen samou a chvalu, a takhle se mi rozpyje :roll:
Tak me zajima, jestli se to nektere z vas taky stalo a jak to dopadlo, vesteni zda jsem nebo nejsem nechci ( ikdyz sem napjata jak blazen a stale doufam :P ).

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2291 příspěvků 26.02.17 15:00

Zmetek řekla bych.

Pipet
Generální žvanilka 24069 příspěvků 26.02.17 16:40

Podle mě negativní, ale zkusila bych ještě jeden…

lenuska86
Povídálka 25 příspěvků 26.02.17 18:09

Dekuji za reakce :kytka:
Dalsi test doma nemam, tak to necham osudu… Clovek by rekl ze treti mimco uz nebudu tak resit, spis vubec, a jsem vic netrpeliva nez u prvniho :)

lenuska86
Povídálka 25 příspěvků 26.02.17 18:38

Ted sem na nej koukla a vidim mini ducha… Ale uz mlcim :P Zarekla sem se ze nikdy nic lovit nebudu :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama