Rozpity Clearblue

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenuska86
Povídálka 25 příspěvků 26.02.17 14:58
Rozpity Clearblue

Preju krasnou nedeli :kytka:
Prikladam fotku tt Clearblue, a prosim o radu, zda ma nekdo podobnou zkusenost. Slysela jsem na nej jen samou a chvalu, a takhle se mi rozpyje :roll:
Tak me zajima, jestli se to nektere z vas taky stalo a jak to dopadlo, vesteni zda jsem nebo nejsem nechci ( ikdyz sem napjata jak blazen a stale doufam :P ).

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2326 příspěvků 26.02.17 15:00

Zmetek řekla bych.

Uživatel je onlinePipet
Generální žvanilka 24103 příspěvků 26.02.17 16:40

Podle mě negativní, ale zkusila bych ještě jeden…

lenuska86
Povídálka 25 příspěvků 26.02.17 18:09

Dekuji za reakce :kytka:
Dalsi test doma nemam, tak to necham osudu… Clovek by rekl ze treti mimco uz nebudu tak resit, spis vubec, a jsem vic netrpeliva nez u prvniho :)

lenuska86
Povídálka 25 příspěvků 26.02.17 18:38

Ted sem na nej koukla a vidim mini ducha… Ale uz mlcim :P Zarekla sem se ze nikdy nic lovit nebudu :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >