TT Benu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Teulina
Stálice 85 příspěvků 27.02.17 23:37
TT Benu

Zdravím,

27 DC odpoledne (bohužel nevím, kdy přesně mám ovulaci, nesleduju se) jsem si udělala těhotenský test Benu s citlivostí 25, který mi vyšel slabě pozitivní. Pak jsem se na něj všude dočetla, že zrovna nepatří do kategorie spolehlivých. Protože jsem měla v balení ještě jeden a nechtěla jsem ho vyhodit „jen tak“, tak jsem si 28 DC ráno udělala i ten druhý, který mi také vyšel pozitivní, dokonce o trochu silnější než včera. Na obou testech mi vyskočila druhá čárka kolem 5. minuty + - 1 minuta. Testy jsou vyfocené již zaschlé, před tím byly o trochu světlejší :) MS dostávám vždy od 28 DC do 31 DC.

Zajímalo by mě, jestli byste ho brali vážně, popřípadě zkušenosti s tímto testem. :)

Každému, kdo se ozve, moc děkuji! :)

Reakce:
ugluk
Hvězda diskuse 44649 příspěvků 27.02.17 23:44

No, hCG tam nejake urcite bude, ale mne osobne ukazoval i dve stejne tlusty carky v dobe, kdy jiny hodne hodne slabounkou a tehotenstvi slo do haje. Pockala bych na ten 31.DC a zkusila neco jinyho.

fergi157
Kecalka 282 příspěvků 28.02.17 06:56

Zkus koupit citlivější test ;) Dr.Max má celkem spolehlivé.

truhlaspokladem
Povídálka 28 příspěvků 28.02.17 06:58

Ahoj, ja se testovala jen timto testem od Benu, Ukazal mi 2× pozitivní výsledek a byla to pravda. Takze za me spolehlivost ok.

Teulina
Stálice 85 příspěvků 28.02.17 07:13

@truhlaspokladem, @fergi157, @ugluk

Holky, děkuju moc, že jste se ozvaly :) Nevydržela jsem to a běžela jsem do lékárny, koupila jsem si jiný (papírkový GS Mamatest, když jsem na něj četla takovou chválu) s tím, že si udělám jeden hned a jeden ten 31 DC :) No, myslím, že už druhý dělat nemusím, vyskočily tam na mne 2 čárky :srdce:

fergi157
Kecalka 282 příspěvků 28.02.17 07:48

Jů tak gratulace :hug:

Teulina
Stálice 85 příspěvků 28.02.17 07:56

@fergi157 Děkuju ti moc :hug:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >