Ovulační test intimed

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucka-26
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 01.03.17 16:38
Ovulační test intimed

Holky, máte některá zkušenost s ovulačními testy intimed? Nevím, zda mají málo barviva, nebo ovu neproběhla :think:

Nejnovější recenze z kategorie Ovulační testy

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Dendaaaa
Kecalka 242 příspěvků 01.03.17 16:49

@Lucka-26 Já s nimi mám špatnou zkušenost, ovu mi neukázaly, ale ovu byla. Kup si Wondfo ty jsou více citlivé :) Neboj se ovu určitě proběhla, jen ti to ty testy neukázaly jasně :), podle mého názoru ten předposlední a ten předním je nejvíce zbarvený :)

Pavouček1994
Echt Kelišová 7512 příspěvků 01.03.17 17:20

@Lucka-26 mohla proběhnout, nebo si měla anovulák. Ale já si spíš myslím, že jen málo barviva. osobně používám dr. max a nedám na ně dopustit :) fakt jsou super :palec: myslím, že ovu u tebe mohla proběhnout předposlední test nebo předpřed poslední když to beru odspoda :D :mrgreen:

Lucka-26
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 01.03.17 17:25

@Pavucinkaa dekuju moc, jsem po clostilu, tak snad ovu byla. Dekuju moc. Taky uz si tyhle nekoupim :D

Pavouček1994
Echt Kelišová 7512 příspěvků 01.03.17 17:32

@Lucka-26 Heled dr. max je 7 testíků, barviva mají hooodně a stojí 99,–, takže i cena je v cajku ;) když bereš clostyl, tak tě asi hlídá dr ne? :)

Lucka-26
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 01.03.17 17:34

@Pavucinkaa nehlida, uz shanim nekoho jineho. Ani mi neveri, ze muzu mit ovu az 21dc a ne podle ni 14dc. Priste koupim teda toho maxe :)

Pavouček1994
Echt Kelišová 7512 příspěvků 01.03.17 17:36

@Lucka-26 klasický cyklus je tak cca 28 dní, ovulka přibližně v polovině cyklu. ale jsou i ženy, co mají 21 ovulaci a cyklus 43 dní například.. lf musí být dostatečně dlouhá, aby se mrňousek mohl zavrtat ;) kdyby jsi s tím měla potíže, určitě by dr něco nasadila :) já myslím, že s maxem budeš určitě spokojená ;)

Lucka-26
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 01.03.17 17:43

@Pavucinkaa mam duphaston na pripadne udrzeni :) ten nasadim asi zitra :) budu pocitat s tim, ze ovu byla :) Maxe koupim hned zitra, stejne tam musim :) dekuju ti moc

Pavouček1994
Echt Kelišová 7512 příspěvků 01.03.17 17:44

@Lucka-26 bolesti si měla nebo třeba i hlen? něco co by se tomu dalo popřípadě přisoudit ;) hodně štěstí :potlesk:

Lucka-26
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 01.03.17 17:48

@Pavucinkaa bolesti byly jeste dneska rano, ale pak najednou nic a ted uz me neboli nic. A hlen moc nepozoruju, spis jen hoodne vodovy vytok, netahne se, je to fakt vodove. :)

Pavouček1994
Echt Kelišová 7512 příspěvků 01.03.17 17:51

@Lucka-26 to znam, též hlen nesleduju, není co, protože ho mám jednou za rok :D zní to divně co? :D u mě byli bolesti ted taky takový silný, že jsem si ani sednout nemohla a pak najednou nic.. tak jsem byla ráda :D ale včera při sexu bolel podbříšek zase dost a to jsem včera byla už 3dpo :roll:

Lucka-26
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 01.03.17 17:57

@Pavucinkaa me to boli nejvic pri sezeni, asi si to tam nejak mackam. A paj vecer, kdyz si lehnu, au. A vcera me jeste bolely trisla, tak jsem rada, ze dneska mam klid. :)

Pavouček1994
Echt Kelišová 7512 příspěvků 01.03.17 18:01

@Lucka-26 Tak to je dobře :) mě když to bolí hodně, tak mi na to pomůže sex, je to sice divný, ze začátku to hrozně bolí, ale pak je to už ok a je mi o dost líp :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.18 14:01

Ahoj,je tu někdo kdo ma zkusenosti s temito testy? Bohuzel sem si je koupila driv,než sem precetlu tuto diskuzi.Cely cyklus mam priblizne to same co zakladatelka.Dneska taky,slabší carku nez tu co tam ma byt.Pritom evim,ze ovu dnes mám.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.18 14:13

A jaká je citlivost těch testů ?Měla jsem s citl. 40 a tam nikdy čárka stejná nebyla,na 25 se ovulace krásně vyznačila.Dokonce jsem četla,že někomu to ovulaci neukáže nikdy a stejně ji má.Nejspíš jsi ten případ.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >