těhotenství

sxaxnxdrxa
9.4.10 11:16

těhotenství

Dobrý den mestruace my skončila 23.3. a styk jsem měla 26.3. bez ochrany je možné abych byla těhotná skoušela jsem si test po 14 dnech a negativní :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11406
9.4.10 11:52

ahojky,test si podle mě dělala moc brzo,zkus to v případě,že ti vynechá menstruace.Někomu vyjde v době spoždění 5 dní někomu 10 dní a někomu den před ms,to je individuální,podle toho kdy si měla ovulku.Měříš si bt ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3066
9.4.10 12:13

ahoj

jsem tady nová tak nevím co myslíš bt?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3066
9.4.10 12:17

ahoj

ale skoušela jsem si ovulační kalendář a ten den my vyšlo možný plodný den.Ale jsem stoho jenom nervozní jestli někdo má tu skušenost a jestli je možnost otěhotnět

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
914
9.4.10 12:28

BT bude asi bazální teplota.
Občas tady z těch zkratek taky rostu :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
412
9.4.10 12:43

Podle mě tři dny po začátku menstruace rozhodně těhotná být nemůžeš, To by muselo uzrát vajíčko před začátkem menstruace a muselo by prasknout den po začátku. Podle mě rozhodně ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
97
11.4.10 14:43

Ja si take myslim ze by si tehu byt nemela,ovulace(nejsem si jista zda to pisu presne),ale ma prichazet mezi 12-16 den od posledniho dne menstrace. No ja otehotnela v lednu muj posledni den menstruace byl 7.1 a jelikoz jsem mela par nejasnych priznaku,tak jsem si pro jistotu udela test nekdy kolem 4.2 a vysel negativne ,ale bohuzel,jsem tehotna uz byla a zjistila to az ve 13 TT a to jsem brala antikoncepci
Ja totiz zacala bart antikoncepci prave v lednu asi po rocni prestavce,ale bohuzel nak nezafungovala jak me .ted uz jsem v 13+3TT, takze na tes mohlo byt opravdu uz brzo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.4.10 21:19

Dobry den :) s přítelem jsem měla pohlavní styk při kterém nám praskl kondom ze zdravotních důvodů neberu antikoncepci a po této „nehodě“ jsem po 30ti hodinách užila postinor a vše ze zdálo v pořádku ale cca po 2 týdnech se dostavila bolest prsou a růžový výtok který trval 2-3 dny. Všude na internetu jsem se dozvěděla že to není dobré znamení a jde o tzv.nidaci jenže ze zdravotních komplikací nejsem v dohledné době schopna donosit zdravé dítě a proto jsem se chtěla zeptat jaká je možnost že postinor nezabral bolest prsou ustává, vše bez komplikací. Menzes mám dostat cca během 10-15 dnů jak asi by ho mohl postinor ovlivnit? děkuji moc za odpověď :)

• Nahlásit
  • Citovat
585
23.6.11 10:13

ahoj ajá tě vyvedu s omylu já jsem otěhotněla na konci menstruace a vím že to byl osudný sex jelikož potom přítel na měsíc odjel a předtím byl taky pryč takže ano lze otěhotnět i v období menstruace a to vám potvrdí i kdejaký doktor..protože já jsem se divila a když mi gynekoložka řekla že jsem těhotná tak jsem nevěřila vlastním uším… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.12 21:30

Ahooj chtela bych se zeptat uz tyden me bolii bricho ,mam silne podbrisni bolesti nekdy ,moje nalady jsou na urovni ze se nepoznavam sex jsem mela pred mesicem tydnem i nadale test mi vysel negativne mozna jeste brzy diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.12 21:33

A taky jsem objevila krvavy vytok asi pred dvema dny trval ktery trval jeden den muze jit o infekci to mi pomuze jedine doktor ale zajimaji me v.nazory

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
585
14.2.12 22:33

ahojky
určitě běž co nejdřív k doktorovi,ohledně těh.testu nevím mně se objevili dvě čárky až po šesti týdnech a to fakt nekecám…Tak uvidíš co ti řekne mudr..držím palce :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.12 09:07
:):)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.9.14 08:11

dotaz

Ahoj maminky, podle mého výpočtu bych zítra měla být v 6tt, k dr jdu až za 14 dní. Bricho mi stále pobolívá jako bych to měla dostat a tu a tam mi pobolívá každý vaječník. Příznaky nemám skoro žádné jen bolest prsou. No a dneska ráno sem si nahmatala na levé straně (trosku víc ke středu) bouličku. Byla trochu vidět i okem. Tak sem trochu dostala strach, jesli by to nemohlo být mimoděložní těhu. Jen potřebuju uklidnit. :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama