Do kterých míst do vás buší miminko?

Morie1
8.4.10 21:29

Do kterých míst do vás buší miminko?

Zajímalo by mně, jak jsou na tom ostatní těhulky. Kam kope mimčo vás?

Já jsem ve 29. tt a od 19-tého cítím pohyby. Zprvu jsem je cítila hodně nízko, uprostřed bříška. Posledních několik týdnů mě malá silně boxuje zejména do pravé části břicha, skoro až do boku (někdy pod žebra), cca v úrovni pupíku. Občas je cítit i jinde, ale né tak intenzivně a často jako do té pravé části břicha. Jak tam může být otočená? Přijde mi, že je tam napříč, protože mě do těchto míst kope nejspíš nožičkama, ale těžko říct..... :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1175
8.4.10 21:31

Mám malou KP a kope teda dost výrazně do močáku i jakoby pod pupík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13319
8.4.10 21:39

tak mě se svého času Klárka nejřív točila ze strany na stranu a pak se ustálila s hlavou dolů a fest se opírala nohama do bránice a jater

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17495
8.4.10 22:00

Ta moje to zvládla v jednu chvíli jak vpravo nahoře do boku i vlevo dole zboku do kyčle :mrgreen: a tak dostala jméno chobotnice :mrgreen: Teď nejvíc kope vpravo v místě slepého střeva /šlape vodu? :-D /, malá mi leží lehce našikmo - hlavu má dole, ale prdelku má vpravo ve výšce pupíku a občas se s ní snaží protrkat ven :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
739
8.4.10 22:58

Tak já to mám podobně jako kadlina. Malá hlavou dolů, zadeček na levé straně hned vedle pupíku , zapírá se snad nohama o pravou kyčel, hlavičkou ryje do močáku a rukama prohrabává střeva… :lol: Jinak malá se otočila hlavou dolů přes noc ve 30tt, do té doby byla napříč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
irinek
9.4.10 07:01

Mě maličká kope do podbříšku, ale ještě máme čas, aby se otočila.

• Nahlásit
  • Citovat
20000
9.4.10 07:42

Já mám malého hlavou dolů, pěkně nachystaného…ale nechápu čím mě teda kope - skoro až na zádech :-D

asi je tam zkroucenej a sem tam dostanu pořádný dělo do žeber (a to teda fakt stojí za to) ale nejčastěji jakoby mu nožičky spadly do pravého boku a tam je vystřeloval o sto péro - fakt se mi dělaj boule pomalu na zádech 8-o :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
9.4.10 09:49

Já čekám dvojčata :-D Nohama mě kopou od pupíku nahorů a do stran a dole šťouchají rukama :-D Je to legrace, nestíhám ty nohy na břiše chytat, jsou všude :lol: Mám břicho plný dětí :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama