Těhotenství a cysty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  24.09.03 11:22
Těhotenství a cysty

Čauky,

mám problém a potřebovala bych poradit. Již jednoho střapatého syčáka máma nyní jsem těhotná cca 5. týden. Lékařka mě , ale upozornila na poměrne velkou cystu. Tak mám docela strach. Máte některá takové zkušenosti? Děkuji :-)

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  24.09.03 13:49
Těhotenství a cysty

Jsem v 21. týdnu a již od počátku těhotenství mám cystu na vaječníku. Lékařka mi sdělila, že s tím nic dělat nebudeme, buď se vstřebá anebo se jí budeme zabývat až po porodu. Rozhodně na vývoj miminka a průběh těhotenství nemá vliv.

Ahoj

Anonymni  24.09.03 15:13
Těhotenství a cysty

Ahoj,

v 7. týdnu mi doktor také objevil cystu na vaječníku a říkal, že to nejspíš souvisí s těhotenstvím a že by se měla vstřebat. Taky mě to vyplašilo a psala jsem i dotaz do diskuze. Ale na kontrole za 3 týdny tam již nebyla :-)

Určitě se ti taky vstřebá.

Zdraví Marko

Anonymni  25.09.03 08:28
Těhotenství a cysty

Děkuji za Vaše odpovědi, doufám, že všechno bude OK. Uvidí se za 3 týdny, jdeme na ultrazvuk. :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

S vyhořením mi pomohla kineziologie, říká golfistka Klára Spilková

Letos na jaře dosáhla Klára Spilková historického úspěchu, když jako první... číst dále >

Příběh Dáši: Z manžela se v důchodu stal líný a nerudný dědek

Jsem už tři roky v důchodu a užívám si to. Těšila jsem se, až i manžel... číst dále >

Reklama