Těhotenství a endometrialní polyp

sebross
22.2.10 18:20

Tehotenstvi a endometrialni polyp

Dobry den, rada bych se zeptala, zda je tady nektera z vas, jez otehotnela s polypem v deloze? Pokud ano, zpusobovalo to nejake zdravotni problemy? A kdy byl polyp odstranen? Mam se objednat na hysteroskopii (zrejme 4mm endometrialni polyp), ale bylo mi receno, ze se zatim v klidu muzeme snazit o dite - jsem docela na rozpacich.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18537
22.2.10 19:36

Mne jednou na UZ rekli, ze mam taky drobny polyp a nabidli hysteroskopii. Tak jsem to za cas zkonzultovala jeste s jednim kolegou, ktery rekl, ze na polypy u menstruujicich zen neveri, udelal mi UZ a polyp nenasel. Nato jsem otehotnela a vysledek je videt v metriku…4 mm polyp, i kdyby opravdu byl, ti jiste neudela problemy. Jedinym problemem(pokud ho tedy skutecne mas, sama jsem rentgenolog a mam predstavu, jak vypada 4 mm cosi na UZ) by mohl byt s otehotnenim, pokud je polyp blizko cipku, ale spis ti zadne problemy delat nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sebross
22.2.10 19:45

Ja ho mam pry na konci, ne na zacatku, delohy. Na utz jsem byla den po skonceni menstruace s tim, ze mam pobolivani podbrisku i v polovine cyklu a i mimo ovulaci. Vajecniky a jinak vse ostatni pry naprosto vporadku. Ja jen mam obavy, jestli nemuze ten polyp (pokud to je polyp) treba rust a byt nejak nebezpecny jak pro me tak pripadne pro plod.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.7.15 10:33

Tehotenstvi a endometrialni polyp

Ahoj holky, oživuji diskuzi s dotazem zda některá z vás otěhotněla s polypem v děloze? Nemyslím polyp děložního čípku, ale poyp v děložní dutině. Mně byl zjištěn polyp, měla jsem jít na odstranění hysteroskopií po příští menstruaci, ale ta nepřišla a mně vyšel pozitivní těhot. test, tak jsem z toho na rozpacích. Stalo se to některé z vás? A jak u vás těhotenství probíhalo? Četla jsem, že polyp může způsobovat potraty a předčasné porody, tak mám strach…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama