Těhotenství a hrudní koš

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monca85
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 18.01.17 20:35
Těhotenství a hrudní kos

Těhotné maminky. Nebo i ostatní smrtelníci, chci se zeptat. Nahmatate si tzv mecovity výběžek? Mám v tom místě takovou hroudicku, nebo nevím jak bych to nazvala. Nevím zda to tam bylo i dekdriv. Děkuji za info :)

Reakce:

sara1000
Kelišová 5558 příspěvků 2 inzeráty 18.01.17 20:48

@Monca85
Nevim tedy v jakem mesici jsi.Ale ja ke konci tehu mela presne v tom miste vrchol delohy a „nakrabacenou“ kuzi.Take to bylo zvlastni na dotek…

Monca85
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 18.01.17 20:53

Jsem ve čtvrtem měsíci. A je vevnitř. A určité v tom místě neni vrchol dělohy nikdy. Ten konci u zeber dole. Ne u prsou…

Příspěvek upraven 18.01.17 v 21:16

sara1000
Kelišová 5558 příspěvků 2 inzeráty 18.01.17 20:56

@Monca85
Tak to bohuzel netusim, co to tam mas.Tak neporadim, promin.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 21:08

Ja jsem to mela v prvnim tehotenstvi od zacatku vystouplejsi a bolave..ptala jsem se dr. a nic..ani to nemohl nahmatat, tak jsem to nechala byt..v dalsim tehotenstvi me to neboli, ale je vyraznejsi opet..zvlastni, rikam si, s cim to souvisi..jinak jsem dost hubena, takze jsem si jista, ze je to presne to misto, ktere myslis i ty..
Dekuji za anonym, info o tehotenstvi.

Monca85
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 18.01.17 21:14

Jako na právě Přemýšlím, jestli nejit k dr. Když si člověk najde nějakou bulku nebo hrudku, tak se boji nejhoršího…

Příspěvek upraven 18.01.17 v 21:21

Monca85
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 18.01.17 21:20

Já se omlouvam za chyby. Me se tento web na mobilu hrozně seka.

Denčii
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 18.01.17 22:24

Taky to mám a taky jsem na to přišla v těhotenství, bylo to citlivé.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >