Jak jste dopadly? mam strach

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1510 příspěvků 2 inzeráty 18.01.17 13:08
jak jste dopadly? mam strach

Dobry den. Dnes jsem byla u dr
Z duvodu bolesti v podbrisku + vytok s zilkami krve(9tt) a na prohlidce jsem se rozkrvacela. Dostala jsem injekci ascorutin a itrogestan. Dle dr.mam vydrzet do odp. Popr.jet do nem. Zajimalo by me jestli jste byly taky v takove situaci a nepotratili, nebo se mam smirovat spis s opakem? :?

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20638 příspěvků 18.01.17 13:11

Krvácela jsem na začátku těhotenství, měla jsem hematom a zvládly to tam obě blešky :hug: Taky jsem dostala injekci a prášky, doma jsem odpočívala, teď už funguji normálně.

PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1510 příspěvků 2 inzeráty 18.01.17 13:16

@radkka hematom nemam…:( ale dekuji:)

Kriss Tina
Kelišová 5462 příspěvků 18.01.17 13:17

Taky sem ze zacatku tehu krvacela, na pohotovosti mi dali ascorutin, moje dr mi pak rekla ze neni vhodny pro tehotny at ho neberu (je to I v pribalovym letaku). Malyho sem donosila v poradku, uplne zdrave miminko :)

radkka
Generální žvanilka 20638 příspěvků 18.01.17 13:17
@PetraMerry píše:
@radkka hematom nemam…:( ale dekuji:)

Nevěš hlavu a věř prckovi, že to zvládne! Bude to dobrý :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 13:19

Já tehdy potratila. Ale v mém případě mimi bylo mrtvé, na utz nebylo srdíčko a velikostně odpovídalo o 3-4 týdny mladší. Takže bylo mrtvé již delší dobu, jednalo se o zamlklé těhotenství, jen se nevědělo, že v sobě nosím již 3 týdny mrtvolku.

Zdendula82
Ukecaná baba ;) 1079 příspěvků 18.01.17 14:02

Taky jsem o miminko přišla. Ale u mně to začalo jako MS. Prostě hnědé špinění, tak jsme jeli na pohotovost, tam mi taky dali utrogestan a askorutin. Dokonce jsem viděla i srdíčko. Ale později odpoledne jsem začala krvácet víc a byl konec. Byla jsem 6+4. Ale měla jsem trochu pootevřený čípek. Tak třeba to bylo i tím.
Ale to neznamená, že to u tebe nedopadne dobře. Odpočívej a mysli pozitivně :hug:

PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1510 příspěvků 2 inzeráty 18.01.17 14:31

Dekuji za odpovedi:) snad to dobre dopadne- uvidime. Vic pro to udelat nemuzu. @Kriss Tina ja vim… Ale kdyzvto dal hynekolog tak snad vi co dela :think:

PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1510 příspěvků 2 inzeráty 18.01.17 14:32

Dekuji za odpovedi:) snad to dobre dopadne- uvidime. Vic pro to udelat nemuzu. @Kriss Tina ja vim… Ale kdyzvto dal hynekolog tak snad vi co dela :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >