Přítel semnou nechce spát..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aneta_0
Kecalka 161 příspěvků 18.01.17 11:52
přítel semnou nechce spát..

Ahoj holky.. Chci se zeptat. Můj přítel semnou nechce spát, prý se bojí o dítě aby se mu něco nestalo a hrozně mi vyčítá, když to po něm chci. Jak mu vysvětlit, že je to v pořádku a sex v těhotenství, když není rizikové je normální a neškodný? Mám sto chutí ho dotáhnout na gynekologii semnou. Nebo ho snad v těhotenství nepřitahuji? Odpuzuje ho mé břicho? :?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63277 příspěvků 3 inzeráty 18.01.17 11:58

@Aneta0 A jak by se tobě líbilo, kdyby on tě nutil s ním spát, když bys ty nechtěla (je úplně jedno z jakého důvodu)? To by bylo řečí jaký je hrozný a sobecký…

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10424 příspěvků 18.01.17 12:02

Tak ho nenut. Manžel to taky nechtěl a ja to respektovala. A je mi fuk jestli se bal o mrnata nebo jsem se mu nelíbila jako těhotná ;) milovali jsme se jen po termínu, abychom mrnata popostrcili, ale stejne to nikdy nezabralo :mrgreen: tech par měsíců to vydrzis

sim.04
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 18.01.17 12:03

Tak klidně může mít důvod ten, že těhotenské bříško se mu nelíbí a má také obavy, že by mohl nějak ublížit. Můj chlap to měl to samé, jak sem měla už bříško vetší tak už taky nechtěl žádný sex, nelíbilo se mu to břicho vůbec. Prostě na něj netlač. A když by nic do konce těhu, tak pak po 6 nedělí si to vynahradíte. :palec: :)

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 18.01.17 12:05

Nechce, tak prostě nechce no…to ho chceš donutit násilím :nevim: Ano, třeba se bojí, aby dítěti neublížil, jo jasný, může si přečíst x článků kde se píše že sex v těhotenství nevadí, a le pokud on cítí, že nechce…
Koukni na to druhým pohledem, ty by jsi byla ráda, kdyby on tebe do toho nutil, když bys nechtěla?

Aneta_0
Kecalka 161 příspěvků 18.01.17 12:06

@j.a.n.i1 nenutím ho.. jen mi řekl, že spolu prostě nebudeme spát. Včera jsem to jen zkusila a docela se do mě pustil. No nevím, za sobce se nepovažuji.

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 18.01.17 12:06

A to jestli ho odpuzuješ? Těžko říct, určitě bych neřekla „odpuzovat“, ale ne každému chlapovi se pupek líbí no :nevim:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5398 příspěvků 18.01.17 12:18

Tak se na to vykasli, nebo bez toho nemuzes bejt? Muj chlap se taky bal ze neco miminku udela tak sme to vydrzeli, ono stejne s velkym brichem to neni nic moc :D

Sleepy.Monkey
Kecalka 276 příspěvků 18.01.17 12:20

To je normální, že se o mimi bojí. Podle mě ho neodpuzuješ, ale má strach aby se miminku něco nestalo. Manžel to měl taky tak. Celé těhotenství jsme se nemilovali. Jde to i jinak, můžete se mazlit. Užívej si těhotenství, po porodu se ti spraví.

Manuelan
Závislačka 2649 příspěvků 18.01.17 12:26

@Aneta0 tak to neřeš a nech ho… :palec: při prvním těhotenství jsem byla nešťastná, že mě chlap nechtěl :roll: no když se koukám na fotky… :mrgreen: taky bych se nechtěla. Aspoň mají tolik slušnosti a řeknou, že mají strach o miminko :mrgreen:
Lepší než když by ti řekl, že jsi nemotornej, odulej vorvaň a raději si počká, až budeš nějak vypadat :cert: :nevim:

Markéta80
Hvězda diskuse 39993 příspěvků 18.01.17 13:11

@Aneta0 prostě nechce, vnitřně se bojí ;). bych to nechala, v jakém jsi tt? Plno chlapů sex v těhotenství nechce právě z důvodu že se bojí aby se něco nestalo ;).Vynahradíte si to potom ;)

Premek_Orac
Závislačka 4388 příspěvků 18.01.17 13:17

@Aneta0 Popravdě se mu nedivím. Přestaň na to koukat z pohledu své sobecké potřeby. Já být tebou, tak chlapa pochválím, že tak myslí na bezpečí nenarozeného děťátka a řeknu mu, že se opravdu nemusí bát. Že to ale repsektuješ, ale byla bys ráda, kdyby on respektoval tvou potřebu sexu. Že to, že čekáte děťátko přeci neznamená, že se přestanete věnovat jeden druhému.
No a drsnou penetraci nahraďte mazlením, petingem, neckingem,…

Světlaa
Kecalka 319 příspěvků 18.01.17 15:04

My spolu spali když sem měla malý břicho, když bylo už velký, tak mi na něj parnetr poklepával a povídal malýmu jestli ho slyší že je jeho táta a sex nepřipadal v úvahu pro něj. prostě sem měla v bříšku jeho syna, kterýmu pořád něco povídal a hladil mi břicho a sex mu přišel prostě divnej v tu dobu

Aneta_0
Kecalka 161 příspěvků 18.01.17 15:15

Tak děkuji holky, bála jsem se co je špatně.. Už pár dní mi taky skrz těhotenství něco vyčítá a já jak jsem citlivá, tak si už všechno moc beru. Každopádně jsem ráda, že nejsem jediná a že je to „normální“ :)

Lussye
Extra třída :D 14680 příspěvků 18.01.17 16:18

Tak i u prvního těhotenství měli sex cca do 20tt pak jsme byli na velké ultrazvuku na genetice, manžel by se mnou a od té doby nechtěl. Sex byl pak až ke konci. vždy ze slovy tak pojd vyštouráme ho :mrgreen: u druhého sex nebyl skoro vůbec od začátku, pač to prostě nešlo z mé strany. vše bylo bolavé, a já byla ráda, že lezu

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >