Vitamíny nevhodné pro těhotné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 14:24
Vitamíny nevhodné pro těhotné

Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Koupila jsem si vitaminy na vlasy-začali mi opravdu hodně padat a hodně se zhoršila kvalita vlasů i nehtů. Pak jsem se při bližším hledání dočetla, že jsou nevhodné pro těhotné. Jsem v 17 týdnu a nerada bych něco riskovala, ale zajímalo by mě z jakého důvodu nemohu brát… :nevim: Jinak jsou to vitaminy od MAXI vita premium.

Přečtěte si článek: Vitamíny pro těhotné

Reakce:
Alyss1
Závislačka 3015 příspěvků 4 inzeráty 18.01.17 15:07

Zvykej si:):) na velke vetsine leku je napsano ze nejsou vhodne pro tehotne. Je to z duvodu ze nejsou pro tehotne testovany. Takze je to i na kapkach do oci. A plati to pro vsechny vitaminove doplnky a vitaminy. Proste pro sichr.

Heivka
Závislačka 3618 příspěvků 18.01.17 15:21

V některých vitamínech je myslím problém nadbytek vitamínu A (aspoň myslím že je to tenhle) který při nadměrné dávce poškozuje vývoj plodu, konkrétně vývoj končetin.

marcelkaaaaaa
Povídálka 14 příspěvků 18.01.17 15:24

Za mě všechny vitamíny je jen dobře.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >