Vitamíny nevhodné pro těhotné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 14:24
Vitamíny nevhodné pro těhotné

Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Koupila jsem si vitaminy na vlasy-začali mi opravdu hodně padat a hodně se zhoršila kvalita vlasů i nehtů. Pak jsem se při bližším hledání dočetla, že jsou nevhodné pro těhotné. Jsem v 17 týdnu a nerada bych něco riskovala, ale zajímalo by mě z jakého důvodu nemohu brát… :nevim: Jinak jsou to vitaminy od MAXI vita premium.

Přečtěte si článek: Vitamíny pro těhotné

Reakce:

Alyss1
Závislačka 2822 příspěvků 5 inzerátů 18.01.17 15:07

Zvykej si:):) na velke vetsine leku je napsano ze nejsou vhodne pro tehotne. Je to z duvodu ze nejsou pro tehotne testovany. Takze je to i na kapkach do oci. A plati to pro vsechny vitaminove doplnky a vitaminy. Proste pro sichr.

Heivka
Závislačka 3200 příspěvků 18.01.17 15:21

V některých vitamínech je myslím problém nadbytek vitamínu A (aspoň myslím že je to tenhle) který při nadměrné dávce poškozuje vývoj plodu, konkrétně vývoj končetin.

marcelkaaaaaa
Povídálka 14 příspěvků 18.01.17 15:24

Za mě všechny vitamíny je jen dobře.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >