Těhotenství a tvrdší břicho

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dog.s
Stálice 62 příspěvků 21.06.19 13:29
Těhotenství a tvrdsi břicho

Ahoj, prosím vás občas se mi stane, že se mi v podbřišku objeví trochu tvrdší boule, většinou na jedné půlce a pak zmizí, cítím u toho takové pnutí, ale nějak to nebolí, většinou když ležím v klidu na zádech. O co se může jednat?
Jsem 18tt, první tak jsem trochu vyjukana 8o 8o

Reakce:
Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15128 příspěvků 21.06.19 13:30

Pracuje děloha :) to je normální

dog.s
Stálice 62 příspěvků 21.06.19 13:35

@Tichošlápek myslela jsem si to, ale musela jsem se zeptat. Vždy když cítím pnutí sáhnu na břicho a je dole tvrdší :D první těhotenství úplně, takže se moc pozoruji no :mrgreen:

Kajka9
Kelišová 5109 příspěvků 21.06.19 13:36

@dog.s nelež na zádech ale na levém boku.. tvrdne ti břicho.. pokud je to párkrát za den je to ok…
mžeš brát magnésko.. mě tvrdlo břicho od 3 měsíce skoro nonstop

dog.s
Stálice 62 příspěvků 21.06.19 13:38

@Kajka9 neděje se mi to každý den, občas. Ale až pojedu k Dr. radši jí to řeknu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 13:44

@Kajka9

Take to tak mam, od sedmeho mesice mi bricho tvrdne v jednom kuse, doktor o tom vi, mam 3 denne 2 horciky a jsem z toho lehce ve stresu, ktery mi samozrejme nepridava, a bojim se predcasneho porodu…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 13:52
@Anonymní píše:
@Kajka9Take to tak mam, od sedmeho mesice mi bricho tvrdne v jednom kuse, doktor o tom vi, mam 3 denne 2 horciky a jsem z toho lehce ve stresu, ktery mi samozrejme nepridava, a bojim se predcasneho porodu…

V klidu. Tvrdlo mi od 16.tt porad az do konce, treba 140× denne, pozdeji jen tvrdy bolestivy sutr. Drazdiva deloha, jsem stihla. Vse v poradku az do konce, planovany cisar kvuli necemu jinemu ve 39.tt.
Ted u druheho tvrdne od 18.tt taky, vse v poradku, uz to vubec neresim.

Kajka9
Kelišová 5109 příspěvků 21.06.19 13:56
@Anonymní píše:
@Kajka9Take to tak mam, od sedmeho mesice mi bricho tvrdne v jednom kuse, doktor o tom vi, mam 3 denne 2 horciky a jsem z toho lehce ve stresu, ktery mi samozrejme nepridava, a bojim se predcasneho porodu…

v 7 měsíci? no já už ve 3 takže klid a to jsem rodila 39+2

Lnm
Kecalka 446 příspěvků 21.06.19 13:58

@dog.s taky jsem to mela a bylo to bouleni miminka. I doktorka to tenkrat videla.

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 21.06.19 14:23

@dog.s Na jedné straně? To je miminko.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 15:38
@Anonymní píše:
V klidu. Tvrdlo mi od 16.tt porad az do konce, treba 140× denne, pozdeji jen tvrdy bolestivy sutr. Drazdiva deloha, jsem stihla. Vse v poradku az do konce, planovany cisar kvuli necemu jinemu ve 39.tt.
Ted u druheho tvrdne od 18.tt taky, vse v poradku, uz to vubec neresim.

To jste me, holky, uklidnily, dekuju :kytka:

Váš příspěvek
Reklama