TĚHOTENSTVÍ i přes proběhlou MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 04.07.03 11:15

Ahoj holky, mám prosbu, prosím Vás, kterým se to stalo, aby jste napsaly, jak vše probíhalo, jak jste zjistily, že i když jste odmentruovaly tak že jste těhotné, proč jste si dělaly test a tak? Popř. který den cyklu MS přišla a jak dlouho trvala. Zajímají mě všechny podrobnosti. Díky moc Petra

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  04.07.03 12:43

Ahoj Petro,

tak já takovou zkušenost mam. Bylo to tak: posledni MS před otěhotněním jsem měla 16. prosince a pak další 14. ledna. Sice kratší a slabší než obvykle, ale ani mě nenapadlo, ža bych mohla být těhotná (čekala jsem na ten okamžik už přes rok). No a ke konci ledna mi začalo být špatně od žaludku, ale jen po ránu, cesou do práce. Bylo mi to divný a taky jsem měla pořád chuť na nějaký konkrítní jídlo a když jsem si ho dopřála, tak mi bylo blbě. Tak jsem si říklala, že tak nějak si představuju příznaky těhotenství. S testem to bylo tak, že jsem se o víkendu svěřila svojjí sestře a když jeli na nákup a já zrovna hlídala její prcky, tak jsem jí z legrace řekla, ať mi koupí test. No a ona koupila a ja si ho ráno udělala a na ty dvě čárky koukala jak na zjevení. Jela jsem si koupit druhý den další a zase… Tak jsem šla v pondělí k doktorce, ta mě rovnou objednala na pátek na UTZ. To byly nervy. Ale v pátek, 7. února se to potvrdilo :-)). A to jsem nevydrřela a řekla to kařdýmu na potkání. Žádný čekání do 12. týdne :-)) a za dva a půl měsíce už bude Matýsek na světě :-)

Hodně štětsí

Martina

Anonymni  04.07.03 16:19

Osobní zkušenost sice nemám, ale mojí sestře se to stalo. Měla už dvě holčičky a o té třetí nevěděla prý skoro do čtvrtého měsíce. Menstruovala 2× normálně v termínu, ale měla to slabší, cítila se trošku divně, ale připisovala to nějaké běžné hormonální nerovnováze či únavě, protože tu mladší cérku ještě kojila. No a když se potřetí MS nedostavila (jen špinění), udělala si test a ejhle, jaké překvapení, byl pozitivní. A to se prý ještě chránili. Myslela si, že mimi je „čerstvé“, ale na UTZ jí vyvedli z omylu, holka byla už skoro čtyřměsíční. A pak že prý zkušená matka pozná těhotenství už druhý den :-]

Tereza

Anonymni  05.07.03 10:46

Ahojky mám osobní zkušenost. A to úplně čerstvou. Měla jsem menstuaci 4,4,2003 a poté 5,5,2003 a v červnu ¨jsem ji nedostala, tak mě napadlo, že budu těhotná. Šla jsem pro test a ty dvě fialové čárky mě příjemně překvapily. O miminko jsme se totiž pokoušeli už rok a půl. Pro jistotu jsem se objednala na gynekologii a po vyšetření ultrazvukem mi bylo řečeno, že jsem těhotná 7-8 týdnů. Předpokládaný termín početí byl tedy okolo 20,4,2003. Ptala jsem se jak je možné, že jsem měla menstruaci v květnu a lékař mi vysvětlil, že se mi uzavřel jen jeden vaječník a z toho druhého jsem normálně menstruovala. Není to prý nic zvláštního. A taky mi přišlo divný, že jestli jsem podle lékaře otěhotněla okolo 20,4., tak u mě muselo dojít k ovulaci asi 11 dní po ukončení menstruace. Na to se ještě hodlám zeptat. No sama se v tom moc nevyznám, ale to nevadí. Hlavní je, že čekám mimčo a moc se těším. Tak Pa Tombice

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 05.07.03 11:36

Ahoj holky, moc vám děkuji za vaše odpovědi, svitla mi naděje, že by to mohlo snad vyjít. Je mi vážně dost divně od žaludku, dělá se mi špatně z milovaných sušenek, motá se mi hlava a tak nějak cítím, že si ten testík mám v pondělí udělat. Kéž by mě mé tušení nezklamalo. Díky moc a v pondělí dám vědět. Jinak jdu 15.7. na gynekologii, tak bych se to dozvěděla s určitostí. Díky Petra

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 07.07.03 21:35

Ahoj, tak dnešní testík negativní. Ach jo, jen mě mate, že mě stále píchá v podbřišku, divně od žaludku je mi stále. No tak holt počkám do toho 15.7. a pak se uvidí. Díky moc za vaše odpovědi. Petra

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 10.07.03 18:13

Ahoj, tak jsem to nevydržela a protože mi bylo pořád hůř a hůř, šla jsem na gyndu už dnes. těhotná prý nejsem určitě a spíš to vypadá na zánět, tak jsem dostala prášky a v úterý budem řešit co dál. Petra

Anonymni  13.07.03 17:53

Ahoj Petruš,mám pro tebe naprosté pochopení.Mně se ve44.dni dostavilo pouze špinění,jen jednou a pocity-jako ty+únava.Byla jsem na gynekologii a také prý 100%nejsem.I moč je negativní.Ale krev mi nikdo nevzal.Jsem z toho dost rozladěná,obzvláš­ť,když mám známou,které špatně provedli miniinterupci a že těhotenství trvá poznali jen z krve,ale ani ultrazvukem,dokonce laparoskopii nic nevideli!!!Az když tu mini zopakovali podruhe,hladina hormonu v krvi okamzite klesla.Takze z toho vyvozuji,že odběr krve je jediná spolehlivá metoda.Bohužel se mnou doktor nediskutoval a píchl mi jakousi injekci,abych začla menstruovat.Stejně jsem zatím nezačla.Teď jsem 48.den od poslední MS a o miminko se snažíme půl roku.Jestli mám být z tohohle v pohodě,tak nevím..Dej mi porsím vědět,jak pokračuješ ty,budu se těšit.

Ahoj,Majka

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Dáši: Z manžela se v důchodu stal líný a nerudný dědek

Jsem už tři roky v důchodu a užívám si to. Těšila jsem se, až i manžel... číst dále >

Poradna: Pubertální dcera se chová, jako by se jí netýkala menstruace

Moje dcera se chová, jako by neměla žádnou menstruaci a vůbec se jí to... číst dále >

Reklama