Těhotenství po antikocnepci

1154
30.12.04 13:56

Těhotenství po antikocnepci

Ahojky všem!
Jsem dočasně nesnažilka beroucí předposlední balení antikoncepce.A na jaře bych velmi ráda byla snažilkou.A proto bych měla prosbu.CHtěla bych se optat,za jak dlouho po vysazení pilulek je možné doufat v otěhotnění?A jaké vitamíny či bylinky by tomu těhulkovství napomohly.
Děkuju moc za rady a přeju hodně štěstíčka a miminek.
Nafteta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

267
30.12.04 14:26

..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
30.12.04 14:43

Ahojky,
já otěhotněla hned, jakmile jsem vy:,–(ila HA prášky, takže je asi pravda, že v tomto období je žena nejplodnější a to je mi už 32 let!
Opravdu jsem to nečekala, tak jsem byla překvapená, ale můj přítel při oznámení té noviny vůbec překvapený nebyl, prý to čekal… :-)
Tak držím palce, ať jsi taky brzo těhulka, když si to přejete.
Elli 8+2

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
31.12.04 14:55

Já Vám závidím !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Jsem 11 měsíců po vysazení HA a nemám pořád ještě ovulaci, takže miminko zatím nečekám. Snažíme se teda asi 7 měsíců, ale i přesto :( . Každy jsme jiný. Mějte se. Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
31.12.04 18:27

Ahoj,

já otěhotněla druhý měsíc po dobrání posledního platíčka :))

Již od června, před plánovaným vysazení HA, jsem brala kyselinu listovou, koupila jsem ji v lékárně… Nyní jsem v 18 týdnu a v červnu by mělo miminko kouknout na svět :))

Hodně štěstíííííííííííííí :))

Mirka

• Nahlásit
  • Citovat
1154
3.1.05 06:42

D9ky za rady

Teda,moc závidím všem těm,kterým se to povedlo tak brzo a už mají svůj pokládek v pupíku.Kyselinu listovou jsem si už koupila a začnu se jí živit.Tak jsem se zásobila Calibrem Babyplan a vitamínem E.Tak doufám,že se to povede.Taky se pokusím trochu zhubnout,abych pak nebyla jak mašina.
Mějte se všechny fajn a pohlaďte ty Vaše pokládky.Třeba Vás idmění kopanečkem.
Nafteta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
267
3.1.05 14:32

..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
404
3.1.05 15:25

My jsme čekali po vysazení půl roku než se to povedlo. Zrovna ve chvíli kdy jsem nás oba objednala na důkladná vyšetření a za pár dní už jich nebylo třeba. Je to myslím velmi individuální!!
Držím palce!! Katkaa+kačírek 17tt z červenčátek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama