Muži a tulení

876
28.12.04 12:51

Muži a tulení

Ahoj,
Chtěla jsem se poradit o takové věci. Můj muž a já se tulím tak 1 - 2× týdně. Oba chceme mimčo, ale při této frekvenci by se nám to asi nikdy nepodařilo. Tak jsem začla sledovat, kdy mám plodné dny. Nemůžu mu ale prostě říct „Hele, dneska mám plodné dny, tak se pojď milovat“. Jenže pak opravdu plodné dny mám, neřeknu mu to, a on na tulení nemá náladu. A když nemá náladu, tak ho nesvedu, leda bych se na hlavu stavěla, ale to by mě pak nebavilo. Co s tím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

50
28.12.04 14:46

Ahoj Markéto, nevím, jak dlouho se již o miminko snažíte, ale frekvence není zas tak malá, aby se to nemohlo podařit. Myslím, že by ses měla vykašlat na sledování plodných dnů a milovat se, kdy máte chuť. Čím víc se na to budeš soustředit, tím míň vám to půjde. Organismus jak kdyby si řekl, chce mimino, tak just to teď nepůjde. Nech to osudu. Však se do těch plodných dnů trefíš. A ne vždy žena otěhotní zrovna v ty určité dny. Taky se doporučuje nemít styk zas moc často, protože potom ty spermie nejsou moc silné a rychlé, ale to je možná pověra. Takže mnoho úspěchů s děláním miminka Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.04 14:53

Ahoj Markéto,
nejdřív jsem se bála s manželem takhle komunikovat. Ze začátku jsem také různými fígly manžílka do postýlky lákala. Občas to zabralo občas ne. Vzdala jsem to a jednou večer mu vysvětlila, že po miminku strašně toužím a že jsou dny, kdy je to pro utulení děťátka vhodné a těch fakt zatracene málo (2-3 dny), zbytek dní se vlastně tulíme jen tak pro radost. Nakonec propadl teorii plodných dní sám a byl to on, kdo mne honil do postýlky s tím, že mám plodné dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Luccka
28.12.04 15:46

ahoj Marketo182 a ostatní snažilky,
taky bysme si moc přáli miminko, a taky se musím přiznat, že se milujeme tak 1-2× týdně. Já prostě nemám častěji chuť. Můj manžel by mohl pořád, ale copak se mám nutit? Sice už propadám depresím, že takhle se nám mimi nepodaří snad nikdy (snažíme se asi 8 měsíců a já mám problémy s ovulací … :cry: ), ale doufám. že už to nebude dlouho trvat a já budu mít na testu //. Jo a říct mému naželovi, pojď mám plodné dny :D :D :D , ten by mi dal. Jak ho znám bylo by po sexování. Miminko si moc přeje, ale nechce mít ze sexu nutnost - jak říká. Ták pá Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
980
28.12.04 16:21
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
28.12.04 17:01

Ahoj Markéto,
já jsem to rozhodně „vybalila“, jak to je. Snažíme se od října. manžel to vzal v poho a dokonce mi vytváří barevný grafíky na BT. Zkoušeli jsme i OVU testy, věděl všechno a bylo to fajn. Co jsem se dočetla je frekvence v době plodných dnů 1× za dva dny tak akorát.
Tak přeji úspěch v tulení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
28.12.04 19:45

Ahoj Markéto, když jsme se snažili o první dítě, tak jsem také sledovala plodné dny. Po určité době jsem se na to vykašlala, ale jelikož jsem měla pravidelnou menstruaci, tak nebylo těžké odhadnout, kdy mám ovulaci.Stále se nám však nedařilo.Když jsem vybalila na manžela, že teď musíme, tak z toho nic nebylo.Jen mé slzy.Pak jsem cvičila podle Mojžíšové a když jsme potom opět začali pracovat na dítěti, tak jsme se dohodli,že to budeme dělat obden od 10.dne do 20.dne MC.No a tak jsme se milovali každý druhý den ne kvůli miminku, ale protože „obden“.No a zadařilo se velice brzy.Nesmí se totiž myslet na to miminko.Tak držím palce!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3152
28.12.04 21:04

Holky, já myslím, že ta frekvence 1-2 x týdně je v pohodě. Někdo mi dokonce říkal, že je to sperma pak i kvalitnější, než kdyby to bylo třeba každý den… Tak nechtějte podávat nadlidské výkony a milujte se prostě s chutí a když je na to nálada!!! Jednou to vyjde, nebojte : -)!
Všem snažilkám držím pěstičky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.12.04 07:37

Ahoj,
myslím si, že by si sa mala milovať vtedy, kedy máš na to chuť. Ja som vy:,–(ila antikoncepciu a najväčšiu chuť som mala tak 7-10 deň cyklu. V ten 14 deň - keď by mala buť ovulácia som nijakú chuť nemala a ani sme sa nemilovali.
A som tehotná (dnes 7+2) :D
Myslím, že telo ti jasne povie kedy je vhodný čas
Držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
29.12.04 08:17

Čau holky,
pokud je váš chlap normální a není nějakej přílišnej ješita, tak to na něho klidně vybalte. Ať se taky trochu snaží :o)
Frekvence obden až 2 je O.K., ale asi nejlepší je změna prostředí, někam odjet, aby se změnila psychika a vyjde to :o)
P.S. začátkem března čekáme Terezku :o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1938
30.12.04 15:10

Ahoj holky, připojuji se k názoru, že tulení se má provádět když je chuť. My jsme taky ze začátku pořád sledovali, kdy je to vhodné. Jednou jsem dokonce přišla za manžílkem, když sledoval fotbal s tím, že je čas. Byl z toho zdrcen - liga mistrů či miminko? Nakonec fotbal oželel, nicméně zbytečně. Dnes to tak neprožíváme a sex si prostě užijeme, když se nám chce. Stejně to nemělo smysl, tak si to chceme aspoň užít 8)
Alenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama